noty pre klavir

Príspevok v téme: noty pre klavir
joni_

ahojte, mam mensi problem, tentokrat nie zdravotny :)
kde sa daju zohnat noty na svadobny pochod od Wagnera pre klavir aj s dynamikou?? surne to potrebujem, moja sestra sa bude vydavat a chce aby som jej zahrala na svadbe svadobny pochod. Uz sa na to tesim :) len nie a nie tie noty zohnat, dajte nejaky tip...

manddarinka

Prosim poslite mi dakto tie noty pre klavir -Svadobny pochod od Bartholdyho aj Wagnera na neviditelna@gmail.com
Dakujem

joni_

nasla som a poslala
mam aj od Bartholdyho ak chces, co sa tyka klavira mne sa ovela viac paci Wagnerov, Bartholdy sa mi zda viac vhodny pre organ, ale to je asi vec vkusu...

joni_

svadobny pochod od Wagnera som vtedy zohnala, jak som pisala do tejto temy, len ci ho este mam, pozriem :-)
ale je to pre klavir

martinv

...nema niekto prosim vas noty na svadobny pochod od Wagnera, na nete som hladal ale nic som nenasiel... neposlal by mi ho niekto na e-mail martine@azet.sk ... díky...

GIRLplay

hello mam problem kamarat miluje angie od rolling stones a bude mat narodky nemate niekto na to noty,?? velmi pekne prosiiiiim ak mate poslite na GIRLplay@azet.sk

natika

prosím velice pekne pošlete mi noty na THE RASMUS-living in a world without you nemožem to zohnat prosim mockráátt...dakujem Angel.ka1@azet.sk

joni_

skusala som na nete a nasla som celkom dobre ale bez dynamiky, este som to nehrala a ani nemam nahravku tak neviem ako to ma spravne vypadat, potrebovala by som tu dynamiku k tomu a nemozem nikde zohnat :(