Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

keloidná jazva

lucinkakaka

ja mam keloidnu jazvu, tiez sa zaujimam o tuto prolematiku, oplostenie v tejto vete myslim ze znamena, aby sa jazva zmenila - splostila, alebo splynula s okolitou pokozkou, pouziva sa vstrieknutie kortikoidov priamo do jazvym aby sa napomohlo zneviditelneniu, splosteniu jazvy.

smajlo

viem, čo je keloidná jazva (mám ju na bruchu už skoro 10 rokov)...a mám na tele ešte ďalšie 4 jazvy (1 slepák, 3 úrazy) a tie sú v pohode...skoro ich nevidno...

...ja som len chcela vedieť, ako by sa taká jazvy dala odstrániť (s akou účinnosťou)...čítala som o nejakom OPLOŠTENÍ (len neviem presne, čo to je)... :)

civa

Keloidna jazva sa tvori takym ludom ktroym sa celkovo nehoja dobre rany tym padom sa im spravi keloidna jazva. Niekomu zostane po operacii ciarka (jazva) a niekomu ostane skareda ciarisko fialova alebo taka nejaka biela...(keloidna jazva)

rocka

ja som mala jazvu z detsva. pred rokom som bola na operaciu ze mi ju odstrania, ale vydruila sa mi spat. tak mi do toho pichali mesacne asi 4 krat injedkciu, myslim ze to bol tiez kortikoid, a ten pomohol k tomu, aby jazva nebola cervena, aby sa zmensila a pomohlo to. jazva sa mi po operacii zdurila preto, lebo lekar mi ju nezasil, ale len zalepil.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

keloidná jazva - Fórum - ZDRAVIE.sk