Strasne nahnevana!!!

Príspevok v téme: Strasne nahnevana!!!
hruška1

AHOJTE !! TAKZE: Som strasne nahnevana!!! Stve ma to vecne chudnutie a vysledne ziadne zmeny!!! Som za zdrave chudnutie!! A aj sa podla toho snazim! Som strasna HRUSKA !!! Proste horna polovica utla a stehna,boky,brucho mohutne. Cvicim na orbitreku 4-5X do tyzdna po 50 minut .. a vybehnem aj na hodinku na bicykel: Uz vsak nevladzem.. pretoze svoju HRUSKOVSKU POSTAVU ... asi nijak nevyformujem!! NAvyse aj neviem, ci vlastne cvicim spravne... nadriem sa na orbitreku ako hovado s prepacenim a .... . MAm v sebe zlost!!!! CHcem sa sebavedomo ,,promenadovat" na kupalisku .. alebo len si vypytat v obchode prosim vas nemate mesie cislo??? ... ODteraz si budem presne pisat co som zjedla .. a budem udrzovat co najpresnejsi 3hodinovy odstup! .. Proste som UNAVENA,NASTVANA, ale mam v sebe vela pozitivnej energie,s ktorou to zvladnem. DAm dolu tych sproste 4 Kila !!! Neznie to hrozitansky!!! Ale ak to mate vsetko nalepene na zadku .. je to hrozne!!! NEchcem nic a nikoho obvinovat zo situacie v akej som. Za vsetko si mozem sama! Ale chcem zmenit to,co ma tak tazi. Kočky, hruštičky !!!! nase*te sa somnou!!!! :-)) A poradme si ako tie zadky...stehna... boky zmensit!!! Ja sa najviac bojim, ze cvicenim tie partie len zvacsujem... neviem ako dalej... PUSTIME SA DO TOHO:)
BUDEME MA KRAJSIU SUMERNEJSIU POSTAVU !!!! BUDEME SEBAVEDOMEJSIE:-).
Tak kočky... spolu nam to pojde:)
Kto sa prida???
Vasa hruska alias Marus
:-)
Pekny den!

leona

no, mas krasny jedalnicek.. a neviem, ako ti viac poradit nez tym, ze menej bielkovin.. nie som odbornik, ale z tych rastu a udrziavaju sa svaly nie? :) ine ma voobec nenapada..

jessy

No vieš čo, ked už aj bicyklujem tak iba na 1, teda bez záťaže a rýchlosť asi tak 46-47km/h... Ale už dávno som nebola na bikeu, hovorím že teraz v lete chodím ráno behávať... k bicyklu sa vrátim asi až v septembri ked už ráno nebudem môcť behať (kôli škole).... plus si plánujem kúpiť orbitrek takže to budem striedať... :) A dakujem za privitanie, ste zlaté :)
Neviem čo by som ešte mohla napísať... môj bežný jedálniček vyzerá asi takto:
R: melón a potom kaša z ovsených vločiek
D:ked idem behať tak nič a ked nie, tak len jogurt
O: niečo so zeleninkou... napr. dnes som mala rybie filé so zeleninou, včera tofu praženicu so zeleninou, predvčerom samotnú ryžu so zeleninou,
OL: varená kukurica, čo mama nazbierala v záhrade, alebo banán
V: vždy niečo sacharidové, ako napr. jeden chlebík so zeleninkou, alebo niekedy ked cvičím večer, tak nejem nič

leona

moncika
ja, keby som mala prachy (som iba studentka a tatik mi taketo vystrelky povolit nechce-zevraj ma rychlo omrzia :) ) tak si ho kupim hned.. alebo radsej bezecky pas, ci ako sa tomu hovori :D lebo mna vonku behat nebavi.. mame neuveritelne zanedbane chodniky a po horach to tiez nie je ziadna vyhra.. blato a tak.. no a neboj.. uvidis ze po takych dvoch tyzdnoch sa budes citit ovela lepsie.. dnes som uz stihla (sice IBA) 35 minut aerobiku (nestiham dnes s plucami-dala som si "detoxikacny den" pijem iba zeleny caj a cistu vodu a na ranajky som mala banan s nektarinkou), posilnovacky na brucho,ruky a hrud, kedze je streda, no a o siedmej idem bicyklovat.. dnes to vyzera asi iba na nejakych 15km do mierneho kopceka a potom domov.. nemam tolko energie ako ked jem normalne..

jessy
skus prijimat menej bielkovin, aby tie svaly nemali z coho rast.. vymen to za viac sacharidov alebo tukov, ktore potom vybehas alebo vyplavas.. skus tieto sporty viac, pretoze ked sa pretazis na bikeu (ci uz stacionarnom alebo normal na von), stehna sa ti zvacsia.. skus si na tom stacionarnom dat mensiu zataz.. myslim si, ze zo svalov sa chudne horsie :) neviem.. skus pozriet nejaku redukcnu dietu.. drzim ti palce, a som rada, ze s nami ides chudnut :)

jessy

Jeee awoooj kočkyy!:) Idem sa k vám aj ja pridať.... bo tiež ma trapia spomínané tri rizikové partie, ale čo najviac, tak to stehná. Robila som atletiku, šprinty a... ved poznáte šprintérky, tie majú vždy veľké stehná... kým som ešte závodila tak mi to nevadilo, ale ked som pred rokom prestala, už sa mi to až tak nepáči... aj keď som si vedomá že je to čistý sval, aj tak sa mi moje veľké stehná nepáčia. Brucho mám vcelku štíhle a boky mám široké po mame, ale to mi až tak nevadí, s tým som sa zmierila dávnejšie... aspon sa mi ľahšie bude rodiť :D
Takže keď som prestala s atletikou, tak som začala trochu chudnúť.... cez školský rok som len jazdila na stacionárnom bicykli (5x za tyzden po 40min.), ale teraz od začiatku júla ked mám voľno tak chodím medzi 7 a 8 ráno behať na hrádzu a ten bicykel pomenej (predsa len teraz v lete ma to taha skor von ako u nas doma v izbe zavreta bicyklovat..). Okrem toho tak raz do týždna si chodím zahrať tenis, veľa chodím pešo, lebo bývame na konci mesta a kým sa ja niekde dostanem, trvá to polhodinu, ale zvykla som si a nemám s tým problém... občas keď sa nudím tiež si dám aj posilňovačky na brucho, zadok a stehná...
V strave nemám problém... jem 4-5 krát za den, malé porcie a síce nie do bodky, ale držím sa delenej stravy... no kurča s ryžou som nemala snád už asi dva roky... chapete... občas (asi raz za mesiac) príde na mna stav že zjem všetko čo mám na očiach :D Proste totálne sa prežeriem, pardon prejem :) Ale už aj to sa snažím redukovať. Jem minimum čokolády, mastné jedlá nechcem ani vidieť, nieto si niečo z rýchlo občerstvenia dať do úst! Takisto už asi 4 roky jem len celozrnné pečivo.... milujem ovocie a zeleninu, mám to snád v každom mojom dennom chode. Takže ja už neviem ako zdravšie mám žiť, ako viac mám cvičiť, mám pocit že robím všetko na jednotku a stále tie moje partie! Hrozné! Už sa ich asi nezbavím nikdy! Už taaak dlho sa snažím, ved hovorím že asi už rok... :( Aj ja som preto strašne nahnevaná!

moncika

ahojte babulky dnes rano som sa postavila na vahu a bola som straaasne sklamana... mam dve kila plus!! a pritom som bola v tom ze som schudla, dokonca aj nohavice som si pred par dnami kupila o 2 cisla mensie... ale zasa je pravda, ze tieto posledne dva dni som nejako nevedela odolat maskrtam a aj vecer som toho dost zjedla
leona: dufam ze sa aj mne podari nabrat taku kondicku ako mas ty, budem na tom tvrdo pracovat len prestahovala som sa k frajerovi, a tam to moc nepoznam, takze fitko nehrozi tak skoro... musim sa sustredovat na beh a na svihadlo... a premyslam intenzivne nad tym, ze by& som si kupila elipticky trenazer co si o tom myslis??nemas s tym nejake skusenosti?? a ako ide chudnutie??

mastovka

nooo... mne sa paci vase odhodlanie a to nie je o tom aku mas postavu... ved ja ani neviem na ake ovocie sa podobam :) ani hruska ani jablko... ja tak priberam celkovo a uz sa mi nechce kupovat nove veci. joj kde su tie casy ked som bola vyske a mala som more casu. teraz od rana do stvrtej v praci, potom rychlo utekat domov, nakupit, upratat, navarit a tak, aby to nerobil vsetko za mna manzel... peknu postavu som mala ked sa pred par rokmi so mnou rozisiel (ale teraz sme manzelia AZ mesiac a nieco), to som zvladala tae-bo ci ako sa to pise kazdy den celu hodinu (mam Dvd) ale to bol na to aj cas a hlavne som vtedy nemyslela, no teraz som rada ked sa vecer zvalim na gauc a "pocuvam" telku :(

leona

mastovka
super ze sa k nam pridavas :) alee.. pozri si aj temu postava v tvare jablka.. podla toho, co pises mas asi vacsi problem s bruchom.. my mame problemy so stehnami a zadkom :P
moncika
tu kondicku som si uz ako-tak vylepsila, ale ver mi, ze je na com pracovat.. ale ked chces, vydrzis aj nemozne.. pred nejakym casom som po takej prechadzke na bikeu fucala ako.. je to sice lepsie, ale stale to nie je ono.. a ta postava.. no tiez nie je o nic lepsia, pretoze som s tym zacala naozaj iba pred nedavnom..
tie mensie porcie myslim asi tak, ze na ranajky si nedam dva rozky/krajce chleba, ale iba jeden.. desiata nejaky kus ovocia s bielym jogurtom.. nedam si obrovsky plny tanier polievky, ale nalejem si iba po tu cast, kde sa konci ta priehlbina a zacina sa tak " plytcit " alebo aj menej.. a druhe jedlo.. napr. dnes som mala spagety s omackou, ale nie tretinu sacku Maggi ako kedysi, ale len nejaku 1/5 alebo 1/6.. nemeriam to az tak presne.. takze sa to kludne napchalo na maly tanierik a este tam bolo miesto pre zeleninovu oblohu.. olovrant chlebik so syrokremom a zeleninou a na veceru som dnes mala prehresok-chlieb s makkym syrom.. a biele pecivo som dnes jedla, pretoze tatik mi zabudol kupit celozrnne :( no nic.. tak drzim ti palceky.. a neboj aj ty naberies taku kondicku.. len sa musis snazit a nevzdavat to hned po prvom pocite, ze uz dalej nevladzes (take boli moje zaciatky.. a prekonavala som ich asi tak, ze jeden som som zacvicila pol aerobiku-mam ho na dvd, druhy den zasa iba pol, treti uz 3/4 a tak az som ho zacvicila cely a bol to neuveritelne uzasny pocit.. tieklo zo mna ako z mokrej mysi a odvtedy som to zvladala stale.. tahal ma ten skvely pocit, ze som pre seba spravila nieco dobre a ze sa taka budem citit stale .. taka stastna ..) inak cvicim takto asi 2 tyzdne a ten bike som si kupila v piatok.. ale zatial to zvladam :) aj dnes idem okolo 19:30-20:00.. podla toho, ci sa zlepsi obloha alebo nie.. zacina sa u nas zatahovat, tak sa bojim, ze ma chyti dazd.. ale posilnovacky som uz zvladla, doobeda aerobic tiez, tak by som mohla..
juuuuuj ale som sa rozpisala :D tak hadam si precitate, ked som sa uz tolko natukala do tej klavesnice :P
tak som zvedava na vysledky o mesiac.. dovtedy sa nebudem vazit ani merat :) zatial majte sa krasne :)

mastovka

Ahojte hrusticky, viete co pridavam sa k vam, lebo som uz zo seba nestastna. donedavna mi to bolo viac menej jedno, ale ked sa ma v poslednej dobe ludia na sebe nezavisli spytali ci som tehotna a v praci som sa dozvedela, ze dokonca v 5. mesiaci tak uz ma to stve, takze poslusne vyhlasujem pridavam sa k vam a snad sa nam to spolu nejako podari.

moncika

leona:no ok, tak to nie su az take strasne striktne pravidla to by som mohla zvladnut cvicim tak kazdy druhy den, ale len tak ze skacem na svihadle... ale chcela by som pridat aj nejaky ten beh a brusaky...waw, tak ty musis mat kondicku ze sa tak casto hybes, musim si z teba brat priklad pisala si, ze jete pravidelne- to znamena kazde 3 hodiny ako pisala hruska1? a chcem sa aj spytat,co to znamena male porcie mozes mi to vysvetlit?? ci uz v gramoch, alebo na pocet jablk, na velkost misiek dakujem a drzim nam palce

fraisee

baby na slovensku strasne dbaju na to ako vyzeraju... a v ostatnych krrajinach je im to uplne fuk, su hrozne ale.. SU SEBAVEDOME, co slovenskym doievcatam chyba.