Strasne nahnevana!!!

Príspevok v téme: Strasne nahnevana!!!
hruška1

AHOJTE !! TAKZE: Som strasne nahnevana!!! Stve ma to vecne chudnutie a vysledne ziadne zmeny!!! Som za zdrave chudnutie!! A aj sa podla toho snazim! Som strasna HRUSKA !!! Proste horna polovica utla a stehna,boky,brucho mohutne. Cvicim na orbitreku 4-5X do tyzdna po 50 minut .. a vybehnem aj na hodinku na bicykel: Uz vsak nevladzem.. pretoze svoju HRUSKOVSKU POSTAVU ... asi nijak nevyformujem!! NAvyse aj neviem, ci vlastne cvicim spravne... nadriem sa na orbitreku ako hovado s prepacenim a .... . MAm v sebe zlost!!!! CHcem sa sebavedomo ,,promenadovat" na kupalisku .. alebo len si vypytat v obchode prosim vas nemate mesie cislo??? ... ODteraz si budem presne pisat co som zjedla .. a budem udrzovat co najpresnejsi 3hodinovy odstup! .. Proste som UNAVENA,NASTVANA, ale mam v sebe vela pozitivnej energie,s ktorou to zvladnem. DAm dolu tych sproste 4 Kila !!! Neznie to hrozitansky!!! Ale ak to mate vsetko nalepene na zadku .. je to hrozne!!! NEchcem nic a nikoho obvinovat zo situacie v akej som. Za vsetko si mozem sama! Ale chcem zmenit to,co ma tak tazi. Kočky, hruštičky !!!! nase*te sa somnou!!!! :-)) A poradme si ako tie zadky...stehna... boky zmensit!!! Ja sa najviac bojim, ze cvicenim tie partie len zvacsujem... neviem ako dalej... PUSTIME SA DO TOHO:)
BUDEME MA KRAJSIU SUMERNEJSIU POSTAVU !!!! BUDEME SEBAVEDOMEJSIE:-).
Tak kočky... spolu nam to pojde:)
Kto sa prida???
Vasa hruska alias Marus
:-)
Pekny den!

inuska

Ahojte, v ramci hrusiek :o) ono prirodzene by sme mali v prvomr rade zacat lubit nase telo a mat sa radi take ake sme :o) A s chudnutim to pojde potom samo..aj ked obmedzenie tam musi byt..a zdrava zivotosprava a spravne mylsenie urobi vela... Existuje DVD co cvici jedna papeky..teda ja ju tak volam..Je to uzasne cvicenie..nielen na redukciu vahy ale aj na upevnenie tela a chrbatik, ODPORUCAM :o) I ked sama som sa k tomu este nedokopala uplne, ,ale je to naozaj velmi relaxacne civcenie a ucinne :o) Krasny dnik

leona

no hruska1, kde si? :) stale s priatelom? :P
ahoj moncika :)
no pravidla? asi len take nieco, ze veelmi obmadzime sladkosti a take mastne jedla.. ja osobne jem vsetko, co sa doma navari, ale polovicne porcie.. diety som v zivote nevydrzala drzat.. skusala som mliecnu, 90-dnovu, ale nebavilo ma to stale si kontrolovat ze este 4 hodiny a tak.. proste jem dost pravidelne, ale nejem naraz aj polievku aj hlavne jedlo, ale rozdelujem si to na 2 davky..
a napisala som si aj rozpis cvicenia.. kazdy druhy den mam aerobik a vecer este chodievam na bike.. to takmer kazdy den na tu hodku.. a este po bikeu alebo pred nim si davam po,str,pia a ne posilnovacie cviky na brucho, ramena, ruky a prsia a ut,stv a so posilnovacie cviky na nohy a zadok.. mojim cielom je mat sice chude cele telo, ale ked uz, tak pekne vyrysovane a spevnene.. tie cviky nie su az take na zataz, takze dufam, ze nebudem mat obrovske svaly :) tak drzme si palce :)

moncika

Ahojte kocky!ja som tiez taka hruska ako vy, a rada by som sa k vam pridala-ako som si dnes citala tento vas clanok, tak som si tiez zalozila zosit a zacala si pisat co vsetko som zjedla a ci cvicim... dame si aj nejake pravidla ktorych sa budeme drzat??

janamak

leona a hruska 1, mala som rovnaky problem ako vy a nevedela som schudnut, diety mi boli nanic alebo na chvilu. potom mi jeden kuchar poradil, ze mam vynechat z jedalnicka hladku muku. mama na mna vyvalila oci...bola zvyknuta vsetko "zahustit" zaprazkou, co je hladka muka s olejom. Zacala som si varit sama a na zahustenie som pouzivala kukricny alebo zemiakovy skrob. Chlieb iba tmavy. Prestala som pit sladke napoje. Vsetko ostatne som jedla normalne, tzn maso,sladke,cestoviny...no vsetko. Az na to ze som sa naucila jest ked zacnem pocitovat hlad a nejest zakazdym ked mam iba chut.Takto som schudla kazdy mesiac 1 kg. Moje chudnutie trvalo rok. Vsetky navyky mi boli po roku vlastne a takto jem dodnes. Bolo to pred 12 rokmi. pisem to preto, ze vas chcem uistit ze sa to da, a pritom sa nemusi. a este ked to kombinujete s cvicenim. super. tak dufam ze som vam dala trosku a DRZTE SA!!!

leona

ja som bez priatela uz vyse roka .. kamaratky mam rozlietane po dovolenkach a brigadach v zahranici.. ja som musela ostat doma, pretoze staviame dom a musim dozerat na robotnikov.. takze cez den toho vela nespravim.. akurat ze som pri nich a sem tam sa opalujem.. ale za to si to vecer vynahradzam :) a chodim na ten bike or korcule.. oukey, tak sa mi later ozvi :) papa

hruška1

* -ak je niekto geneticky hlupak - hlupak aj ostane. Prosim ta,ak nemas dat nieco hodnotne k teme .. nezak nam to tu:-) dakujem.

leona: Ahojcek, idem von s priatelom.. takze nestiham ti napisat.. ozvem sa:-))) Som rada, ze si mi napisala!!
pa

leona

ahoj hrusticka :)
som presne tvoj typ, akurat, ze mne sa to uz neuklada iba do stehien a zadku.. uz sa mi zacal rozsirovat aj pas! blee.. postrehla som to tak minuly mesiac.. vzdy som mala super brusko.. dokonca jednym casom som na nom mala aj troska vyrysovane svaly.. ale zadok som vzdy mala vacsi a stehna tiez.. proste tricko - velkost 36/38(teraz uz iba 38), nohavice - 40/42.. a tiez ma to prestava bavit! a tiez s tym chcem nieco spravit! potrebujem sice zhodit viac ako ty.. aspon o 2-3kilka.. ale myslim si, ze sa to bude dat za tento posledny mesiac prazdnin!
inak ty si studentka alebo uz pracujes?
a tiez si potrebujem tu stravu obmadzit.. ja chodievam kazdy vecer na bike tak na hodinku aj viac.. ale minimalne 25minut vkuse slapem do kopca.. potom si len tak po dedine beham raz z kopca, potom do kopca.. no a mojou slabostou su sladkosti.. musim si vzdy kupit aspon jeden nanuk za den.. neviem ako to premooct :(
ale idem do toho s tebou!
tak budeme si tu pisat co a kolko sme zjedli? co povies? a aj kolko sme cvicili a kolko vody sme vypili.. kazdy vecer si tu sadnem a napisem to tu.. a musi nam to mesiac vydrzat! nie ako niektore temy tuto, ktore su nadsene na schudnutie tyzden a potom sa uz neozvu.. dobre? PODME DO TOHO!