Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

praskol kondóm

faith

menzes už mala ;) u doktora už taktiež bola, no zrejme ich chcela začať užívať až po aby boli účinné hneď od začiatku alebo neviem..

wwww

To este nikdy nemala menzes? Alebo s cim chcela pockat? Kym teraz dostane menzes? Na predpisanie tabletiek na gyndu nemusi ist s menzesom:) Tak nech si ich ide dat predpisat cim skor.

wwwww

Tak to si pis, ze ta tabletka ma neziaduce ucinky, je to hormonalna bomba,ktora ma zabranit pripadnemu oplodnenemu vajicku sa usadit v maternici...Cyklus bude mat nepravidelny a moze jej byt po uziti zle od zaludka a tak...Nic moc. Ked ste zaciatocnici, tak odporucam hormonalnu antikoncepciu, je to lepsie ako tabletka po zakazdym, ked sa roztrhne kondom, nemyslis?

faith

wwwww...ja som tiez toho názoru, ale nakoľko v tom sme začiatočníci tak sme sa zlakli a potom som už s istotou nevedel nič... nevadí istota je istota... len aby ta tabletka nemala iné nežiadúce účinky

wwwww

faith, pokial si to nedal do nej (ejakulat), nic sa nedeje, nepotrebuje ziadnu tabletku po. To by som brala 2-3x tyzdenne tabletky po, lebo my mame s manzelom vzdy prerusovanu suloz.

faith

praskol DUREX fialový (extra jemný s vyšším množstvom lubrigantu).... zistil som to tak že keď som ho z nej vytiahol, pred ejakuláciou (pre istotu), kondóm bol prasknutý a zrolovaný pri koreni...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

praskol kondóm - Fórum - ZDRAVIE.sk