St Johns Wort...

RNG

slniecko,ja uz som mimo predaja doplnkov, moje obchody su uz davnejsie zavrete, pre nedostatok zaujmu, financne straty a rozne problemy, personalne aj byrokraticke.
Ale mozes si jednotlive sama objednat cez internet, ako to uz robia mnohi proamo zo zrojov, , ako napr Puritan.com Swansonvitamins.com iherb.com a hromadu inych
Vyhladavaj ich napr na www.google.com a zadavaj obsahy zelanych doplnkov
Lebo obsah ucinnych latok je klucovy na ucinnost, nie meno vyrobcu.

RNG

vytazky z st Johns Wort su rozne.A maju rozne ucinky, najdi na teme Depresia, kde Navy(navi) skusal mnohe a najlepsie mu zaberal prave spominany vytazok.
Moja zena si ho zoberie tiez z casu na cas, ked citi, ze na nu lezie privela tlakov a viedlo by to k depresiam .
Aj sa som hom pouzil parkrat, ked som bol pretazeny v robote a doslova ma chytala hysteria.Ucinna davka je zobrat 3 naraz(dokopy 0.9 mg 0,3% hypericinu a zrejme aj plno hypertropinu, co nie je na flaske uvedene).Ucinok trva minimum 8 hodin.
Samozrejme takuto velku narazovu davku neslobodno pouzivat viac ako 3 x denne a nie viac ako 2 dni po sebe.
Odporucene 2 az 3x1 denne je pre dlhodobu spotrebu, co osobne neodporucam. Treba to brat podla potreby a nie dlhodobo rovnake davky.

face of agony

Nie, kupila som si u RNG. Na stranke ///////////// si najdi cislo, myslim, ze iba bud do BA alebo LC. A tam si to mozes telefonicky objednat:)

face of agony

Ja to beriem. Teda pred casom som SJW brala tak 3x denne, teraz uz iba ked mi je ozaj zle. Mne to dost pomahalo. Teraz mam obdobie, ked to nepotrebujem.