Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pocit hluposti/nevzdelanosti

Príspevok v téme: pocit hluposti/nevzdelanosti
f8

Mam 16 rokov.Na zakladnej skole som sa uceniu moc nevenoval.Ucil som sa na 2-3 ale to som knihy ani nevidel.Vedel som len to co som si zapamatal z hodiny alebo nieco som si pozrel pred nou inak som sa nic neucil.Teraz chodim na strednu 4 rocne studium odbor technika a prevadza dopravy.Odpor ma ani nejako nebavi ale zacal som sa ucil pretoze by som sa chcel dostat na vysoku skolu.Mal som najlepsie vysvedcenie s triedy skoro ciste 1,prospel s vyznamenanim.IQ mam podla psychologicky co bola v skole a aj podna nejakeho testu na internete nadpriemerne.No ja sa stale citim byt hlupy,nevzdelany,bojim sa zacinat s niekym rozoberat nejake vazne temy.Napr. z ANG som mal cistu 1 ucitelka ma chavila,ze som vyborny no ja mam pocit ze nic neviem a velmi sa ANG bojim.Cim to je su to len moje pocity alebo to tak je?

kamos

IQ o nicom nehovori. Ani znamky v skole. Musis hlavne vediet nejako vyuzit to co sa ucis. Inde v Europe a v USA je bezne, ze na VS maju ovela viac praxe a vedia, preco sa to a to na technickej VS ucia. U nas skoly vychovavaju len nedostudovanych tzv. intelektualov, ktory vedia toho menej ako clovek s ucnovkou.

agina

Kludne sa prihlas na 2 vysoke skoly, zosuladis prednasky a v pohode budes stihat obe naraz.Drzim ti palce.Ludi s nadpriemernym IQ tato republika potrebuje ako sol.

fo

este by som dopisal ze neviem comu sa mam venovat vo volnom case.Dost citavam odborne knihy lenze su to vsetky duruhy.bavi ma fyzika,chemia,dejiny,psychologia...skoro vsetko.No vsetko sa vediet neda a ja neviem comu sa mam venovat prednostne.

kamos

Aby si vedel rozoberat vazne temy pri pive, nepotrebujes vela vediet, ale musis vediet predovsetkym kecat a to tak, ze ti nikto nemoze povedat, ze klames. Inak niecomu skutocne rozumiet je velky problem.

szliepocska

"Mal som najlepsie vysvedcenie s triedy"

No zo slovenciny velkou chytrostou neprekypujes :D. Ale nieee, no jedna vec je uroven skoly. Kym na jednej dupes jednotky, na druhej by si mohol byt slaby dvojkar ci trojkar. To je proste tak. Ale zrejme prihluply urcite nie si, a ucenie sa vyplaca, takze len tak dalej. To ze si na ZS nemal dobre znamky, na to sa vykasli! Co to s tym ma? Ja mam kamosa, ktory na ZS isiel skoro prepadnut! Na strednej bol tiez riadne B-cko, potom sa dostal na vysoku a skoncil s cervenym diplom, to je co?:D
Takze sa uc a uc a na tu vyskus sa dostanes.
P.S: kopa ludi ma mindraky rozoberat vaznejsie tematiky, pretoze do urcitej temy sa treba naozaj rozumiet. Nik nie je vseved. Ale ako taky prehlad urcite mas, alebo budes mat! Ved ma "iba" 16. Tak vela stastia.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pocit hluposti/nevzdelanosti - Fórum - ZDRAVIE.sk