Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AA kozmetika

juuuuj

baby dakujeeem ze ste tu spomenuli tuto znacku...uz dlho mam problemy s pletou, je velmi sucha a citliva a hlavne v poslednej dobe mam i akne. a chcem podakovat, lebo pododbne vyrobky uz hladam dlhsie, som im napisala mail o vzorky a radu a som zvedavaaa ci mi pomozu. no musim vyskusat, kedze cena je fajn. namotala som sa, ze je tu zas mala nadej, ze mi nieco pomoze. potom dam vediet ;)
a ten make up rozjasnujuci sa mi velmi pozdava...to by bolo super najst make up, z ktoreho nebudem mat flaky, supinky a vyrazky.

amina29

je to dostat v Avione ale len velmi málo toho majú, skor pletové vody a pár krémov, ja som tam najma isla koli makeupom ale som ostala sklamaná a cez net sa farba tazko trafí

oh.my.gosh

amina a kde v ba si zohnala aa? ja som si ju objednala cez net, lebo som nenasla v ziadnej lekarni. ten krem som si kupila na zklade tohto fora, lebo som potrebovala prestriedat krem uz a som fakt velmi spokojna. kupila som si aj pletovu vodu mam uplne jemnu plet. ja mam krem na citivu plet a je trosku mastnesji, ja mam mastnu citlivu plet ale vobec sa nelesknem. uz ho chcem minut aby som vyskusala dalsi :D

amina29

tak som sa vydala do tej blavy a kupila si len hydratačnú masku na začiatok a musím povedat, ze je velmi mastná. to všetky krémy z tejto značky sú také mastne? žial mejkap nemali a aj z krémov len nejaký ten základ.

sandra30

mimus221: ja mám sérum, neviem ako to tam presne je napisané, ale určite aa prestige a 30+ . Jeden na vrásky a jeden aj na oči. Používa sa pod krém a vôbec nie je drahé keď pozrieš iné značky. A vidieť účinky.

sandra30

levicaaaaa: na stránke majú všetko z tej rady AA MATT pozri. Ja som tam písala na mail, chcela som poradiť, a v pohode mi hneď odpísali. Aj krémy aj tonik poslali skoro.
A tie krémy vraj nevoňajú, lebo nemajú parfém, ale len akúsi náhradu, lebo vône v krémoch robia alergie. No a tie drahšie aaprestige používa moja mama aj tetky, dú drahšie ale perfiš. Aj ja si dávam bázu pod mejkap,fakt tvár je iná, vyzerá to super. Majú tam dobrý výber, veď tam napíš.