AA kozmetika

mirka 23

Aj ja si myslím, že si kúp tú od 25r. Veď už by si mala používať aj niečo proti vráskam, a tá rada od 14 asi nič proti vráskam obsahovať nebude.

jankajanka

podla mna by ti asi wiac wyhowowala ta od 25 rokow. ale newiem, nemam s now nejake skusenosti, nepouziwala som. snad sa ti podari vybrat nieco dobre :)

martina25

Môže mi niekto poradiť, čo sa týka výberu spravného druhu kozmetiky. Bojím sa, aby som sa neskopala. Mám 25 rokov a problematickú pleť. Neviem sa rozhodnúť, či si vybrať AA young, ktorá je určená na problematikcú mladú pleť od 14 rokov. Alebo Línia AA Nano výživa, ktorá je určená od 25 rokov na mastnú pleť (ktorú mám aj ja) Tie roky má trocha zmýlili.

maruska84

ahojky, ja ju mam odskusanu, stale pouzivam z tejto znacky sprchovaci gel, pletove mlieko, pletovu vodu a ocny krem. Je to cenovo velmi dostupne a je fakt vyborna, ja mam velmi citlivu plet a znesiem akurat biodermu a tuto znacku, takze fakt odporucam a ked som mala taku tu ruzovu radu, ktora obsahovala nejake kovy, tak fakt mi ta moja bleda plet zacala az tak ziarit a bola ruzovejsia. Urcite vyskusaj, snad ti sadne. pa

bonduelle

Nemam s nou skusenosti, ale ved ked ti ju poradila sestricka, tak vyskusaj. Alebo aspon sa skus v lekarni opytat ci z nej nemaju vzorky a vyskusas ako ti na nu reaguje plet.

mirka 23

Nemám skúsenosť s AA kozmetikou, len viem že vichy je veľmi nekvalitná kozmetika, je tam veľa chémie a dokonca aj výťažky z ropy! Mohla si sa z nej aj vyhádzať, alebo sa ti mohla zhoršiť pleť.
No a AA kozmetiku nedávno chválila na tomto fóre nejaká kočka, že nie je drahá, ale je výborná.