som chudera!!!!!!!!!

Príspevok v téme: som chudera!!!!!!!!!
hlupana

ahojte vsetci...viem ze teraz sa nemam cim chvalit ale proste stalo sa to...podviedla som priatela,raz,stalo sa to ked som bola pod vplyvom alkoholu ani som nevedela co robim,ale to neberiem ako ospravedlnenie,ani sa za to neskryvam,no ale stalo sa.povedala som to priatelovi,no poviem vam ze ho to dost vzalo,vynadal mi a neviem co este a mal uplnu pravdu.velmi to lutujem a viem,ze to uz nikdy nespravim,no je to este jeden problem.studujem na VS a moj priatel mi dal na vyber bud on alebo skola,neviem co mam robit,chcem aj jeho,ale chcem aj studovat.a ked odydem zo skoly alebo prestupim na externe moji rodicia ma asi zabiju alebo vyhodia zo skoly,lebo uz som raz koli priatelovi odisla z jednej Vs a presla som na druhu,nasich to riadne zlomilo,oco vystrajal,mala som kazdy den doma peklo.teraz su stastny ze studujem a ze sa mi dari a nechcem ich uz vobec sklamat,no na druhej strane mi zalezi na priatelovi velmi ho milujem a koli nemu som ochotna spravit cokolvek,prosim poradte mi ja uz dalej nevladzem vsetko sa na mna vali a uz som aj rozmislala nad kadecim aj nad samovrazdou mozno to bude pre mna vyslobodenie

simonka23

ach holky moje :( preco sa tak podriadujeme chlapom bojime sa ich...vsak si spravme nejaku autoritu...preco by si ty nemohla povedat budem studovat ak sa ti to nepaci chod prec...on sa uvedomi...studium je dolezite...s tym partnerom ti to mozno ani do smrti nevydrzi...a ak nebudes studovat budes mat financne tazkosti lebo vieme ako je teraz doezite mat VS...zamestnavatelia si ziadaju od nas viac a viac...viem ze 4 roky su vela...a je tazko sa rozlucovat s niekym po takom dlhom case...ale studium koi nemu urcite nezahadzuj...bola by to hlupost...porozpravaj sa s nim otom...

nikuska

dadada...no ja ho neodsudzujem za tie slova na tie som uz aj zabudla....a dakujem ti za prispevok...no uz je tomu vyse mesiaca a ked vam mam pravdu povedat,uz ho to asi pomaly prechadza,uz si asi uvedomil,ze to s tou skolou bola hlupost a ja len dufam,ze sa po case vsetko vrati tam kde to bolo,aj ked to uz take asi nebude,ale budeme sa snazit..tak este raz vam vsetkym dakujem velmi pekne za rady papa

dadada

Ja neviem, ale z toho, čo si písala, mi vychádza, že nejaký odchod zo školy vôbec nemusíš riešiť, lebo ten chalan má naopak obavy, že ho opustíš ty, keďže sa vyhráža, že nabehne za tvojimi rodičmi, ak ho opustíš. Takže on sa ťa nechystá opustiť, ani keď nesplníš jeho ultimátum, snaží sa len vytĺcť zo situácie niečo pre seba, lebo by mu zrejme vyhovovalo, keby si školu nechala (z jasných dôvodov - ako ti všetci písali). Podviedla si ho a nebude sa k tebe správať lepšie, ani keď necháš školu - ak náhodou toto od svojej obety očakávaš. Dôveru si môžeš získať len časom. Ináč, pokiaľ sa "dovtedy" k tebe správal pekne, nie je nutné hneď ho odsudzovať za nadávky, čo z neho vyleteli. Kto z nás by v takej situácii nepoužil škaredé slová?

majkaaa

Veľmi múdre rozhodnutie. Školu,ak sa Ti v nej navyše darí,nenechávaj. V živote by si to veľmi ľutovala,ver mi.
A po druhé,pamätaj si,nevera sa nepriznáva. Mala si sa s tým vyrovnať sama,nepriznať nič.

nikuska

tak toto je moje nove meno uz sa nebudem predstavovat ako hlupana...
mirka23-no mam 21 rokov
a pre vsetkych nebojte sa ja som sa uz definitivne rozhodla ze skolu nenecham a bude to musiet respektovat a toto co sa stalo sa dufam ze uz nikdy nestane,dostatocne som sa poucila a dufam len ze uz nikdy samu seba nesklamem...diky moc za rady a porozumenie

tot vse

podla mna, ti, co lutuju toho chalana, aky je chudak, tak maju divny nazor, ale neberiem im ho. Nie je od teba pekne, ze si ho podviedla, ale nejdem ta kritizovat, nepisala si tu kvoli tomu. Podla mna, ak ta ten clovek ma rad a veri ti a dokazal ti odpustit a chce byt s tebou dalej, tak ti predsa veri a vie, ze ho uz nepodvedies.. ak ti neveri, naco s tebou ostava? asi zo zvyku alebo ja neviem.. moj frajer zacal chodit na VS, ale skoncil hned na zaciatku a ked osm zacala chodit ja, tak ma prave podporoval, aby som neprestala ako on, pretoze uz myslime na spolocnu buducnost.. preto je blbost, ak sa niekto citi vo vztahu zle kvoli svojmu vzdelaniu a je to chudak a ten vztah proste nema zmysel..

Carie

mudra baba: tak vidim ze si sama dospela k rozumnemu rieseniu. aj ja som mala vztah,kde som vobec o nicom nerozhodovala, bohuzial ani o sebe, som rada, ze je to uz za mnou. potrebujeme partnerov co nas budu brat ako rovnocenne. tak vela stastia