Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

som chudera!!!!!!!!!

Príspevok v téme: som chudera!!!!!!!!!
hlupana

ahojte vsetci...viem ze teraz sa nemam cim chvalit ale proste stalo sa to...podviedla som priatela,raz,stalo sa to ked som bola pod vplyvom alkoholu ani som nevedela co robim,ale to neberiem ako ospravedlnenie,ani sa za to neskryvam,no ale stalo sa.povedala som to priatelovi,no poviem vam ze ho to dost vzalo,vynadal mi a neviem co este a mal uplnu pravdu.velmi to lutujem a viem,ze to uz nikdy nespravim,no je to este jeden problem.studujem na VS a moj priatel mi dal na vyber bud on alebo skola,neviem co mam robit,chcem aj jeho,ale chcem aj studovat.a ked odydem zo skoly alebo prestupim na externe moji rodicia ma asi zabiju alebo vyhodia zo skoly,lebo uz som raz koli priatelovi odisla z jednej Vs a presla som na druhu,nasich to riadne zlomilo,oco vystrajal,mala som kazdy den doma peklo.teraz su stastny ze studujem a ze sa mi dari a nechcem ich uz vobec sklamat,no na druhej strane mi zalezi na priatelovi velmi ho milujem a koli nemu som ochotna spravit cokolvek,prosim poradte mi ja uz dalej nevladzem vsetko sa na mna vali a uz som aj rozmislala nad kadecim aj nad samovrazdou mozno to bude pre mna vyslobodenie

hoska

Ale stale nechapem o co mu ide. BUd on alebo skola?Si mysli ze ho budes v skole podvadzat?To je uplne blbba vyhovorka.Ak by si tak strasne chcela (co nechces) tak by si ho mohla podvadzat kdekolvek a to by si ani na VS nemusela chodit.Takze toto mi pride od neho ora kravina.Neviem co s tym skola ma.A taktiez nechapem ako si moze dovolit sa ti naburat do mailov?Ved to je porusenie sukromia.Za to ho mozes zavolat.A k tomu co si urobila.No stalo sa.Ja dostavam vela vselijakych navrhov a pod. ale vzdy si poviem ze ho milujem, ze by som mu tym ublizila a ze si to nezasluzi ani on ani nas vztah.A ak si to teda urobila co s istotou nevies a bola si opita tak to bolo tvoje svedomie ktore ho podviedlo.Naozaj asi vies ze ten vztah za to nestoji.A naozaj skola je vlemi dolezita.A ak mu naozaj na tebe zalezi (nemam ten pocit z toho co pises) tak po vaznom rozhovore, ked si vsetko vydiskutujete tak by ta hadam pochopil, odpustil ti a podporil ta v studiu.Skola za nic nemoze tak nech ta nou nevydiera.A ak bude tak mu daj pekne papa.Urcite si sikovna a zasluzis si lepsieho.
A inac si si ista ze ta niekdey nepodviedol?Chlapi su taki.Aj ked nie vsetci ale ako si pisala ze vies o jednom pripade ked nemal od toho daleko....tak v druhom to uz mohol spravit...prosim ta porozpravajte sa, a ak nezmeni svoj nazor a neospravedlni sa ti za tie nadavky(to by som fakt nezniesla) tak naozaj si dajte zbohom. Cely zivot mas pred sebou tak sa netrap s jednym chlapom ktory si ta nevazi...mozes mat aj pekny zivot...a tuto moznost ti nemoze nikto zobrat...

andromeda8004

Takze zmen si meno prosim Ta nie si ziadna hlupana, si len clovek a urobila si chybu. Stava sa to. Co sa tej skoly tyka, tak urobis zivotnu chybu ak uprednostnis priatela pred skolou. Bude to zivotny omyl. Uvedom si ze nikto nema pravo davat Ti ultimata. Je to tvoj zivot, a tvoja buducnost. Nenic si zivot koli priatelovi. Ak Ta lubi, tak to vydrzi, ale podla toho ze Ti dava ultimata, tak mysli iba na seba. Co ak Ta neskor priatel necha??? Vzdy mysli hlavne na seba, v prvom rade na seba, potom na druhych. Priatel Ti nie je zarukou, ale diplom urcite ano. Drzim palce.

mirka 23

"Hlupana" tá tvoja situácia mi pripomína môj bývalý vzťah. Tiež som nemala žiadne slovo, a keď som niečo povedala, tak vravel že počúvam len svoju sestru a ona mi rozpráva len somariny. Po 5 rokoch sme sa rozišli, ja som to skončila. Po rozchode som sa cítila nenormálne slobodná. Nemá cenu chodiť s niekym len pre to, aby si s niekym chodila.
Ale rozhodnúť sa musíš sama.

nechutne

Dakujem, ano ja viem ze si ma ma dotycny cenit ;-). Pozri "hlupana" (blbsi nick si si nemohla vybrat?:-P ).
Inak to co si teraz pisala, ze si mu povedala ze si nenechas po hlave skakat, a on ze ti to tlacia kamosky, neviem v akej suvislosti si mu to povedala a tak, aj to zavisi, ale nemam paru ako zijete v tom vztahu, vies...to viete akurat vy dvaja a ti co vas vidia spolu...Takto je to aj tak take jednostranne, pretoze vyjadrujes sa tu iba ty, a tvoj priatel nie, tak mozes napisat/povedat hocico...ale urcite si nesed na ustach, na to ich mas, aby si si ich otvorila a diskutovala. Komunikacia dokaze vela veci vyriesit, ale zial aj vela p*strat...
Ak ho fakt lubis, tak urob vsetko pre ten vztah, ale ak citis ze to z jeho strany bude coraz viac zlyhavat, tak zrejme to nebude stat za to...Skolu skutocne nenechavaj, su to tvoje dvere do buducna. Pretoze chlapca dalsieho si urcite budes vediet casom najst, ak nezotrvas pri tomto.
Ja ti zelam len to dobre, ale nevyvadzaj uz blbosti, nestoji to za to. Najma ak ta to potom takto mrzi, vidis! Tak sa drz, cau.

agina

Hlupana podla vsetkeho, co si tu napisala, si riadne pod papucou a si riadena vsetkymi smermi svojim "priatelom".Nemas vlastny nazor, vo vsetkom davas za pravdu jemu a totalne si z z toho zmagorena.
Planovala si s nim buducnost, rodinu??? To, ze si sa opila na skole a "laskovala" s nejakym chalanom svedci len o tom, ze svojho priatela v podvedomi vobec nemilujes a si s nim len zo zvyku, pretoze ta ma omotanu okolo prsta.Ani sama vlastne nevies, co si urobila a ten tvoj "domyslavec" si hned predstavil scenu z Hollywoodskeho filmu ako sa s niekym valas.Dievca chyba ti sebaucta a sebadovera.

rodrigez

Vies ako to je... akonahle cloveku nemozes doverovat, tak ci onak to skonci. Bohuzial si mu dokazala ze ti verit nemoze. On je tiez dilino, chciet po priatelke aby sa vykaslala ne skolu je sebecke. V kazdom pripade si myslim ze sa na neho vykasli, dostutuj a ponauc sa z toho...

mala lady

tak asi si vedela co robis ked si to urobila!
a nie ze si bola schlastana a anevedela si co robis...chudak chalan...sa necudujem ze chce aby si odisla zo skoly..ked si mysli ze ho tam budes podvadzat...a uz ti nikdy nebude verit!nikdy viac!a zacne ta podvadzat aj on...

moniqa87

presne ako pises, drzim ti palce a ak to dokazes, tak ho radsej opusti, lebo ak je takyto uz teraz, nemozes vediet co bude neskor, prajem ti vela stastia v zivote a menej bolestivych preslapov...
"nechutne", mam jeden dotaz k tebe: nie je nahodou dolezitejsie to, ze sama uznava aku chybu spravila a vidis ako ju to mrzi, nezda sa ti horsie, ked niekto povazuje neveru za sucast vztahu a nevzdal by sa jej? ja si osobne myslim, ze raz v zivote sa moze v takejto veci posmyknut kazdy a druhu sancu si zasluzi, to je len moj nazor, myslim, ze sme ludia a ako ludia sme niekedy aj slabi, mne sa este podviest nepodarilo a dufam, ze sa to nestane, ale sama viem, ze som len clovek a stat sa moze cokolvek, aj ked si to teraz nepripustam...

hlupana

surprised-ahoj,no rozmyslala som nad nou a usudila som,ze fakt by to bola uplna sprostost,mozem dakovat bohu za to ze som to nespravila,by ma to len trapilo

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

som chudera!!!!!!!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk