Oplodnenie v menstruacii

Slniecko 21

Caute baby, potrebujem radu a dufam ze mi aspon jedna z vas pomoze :) tyzden mi meskal menzes. Robila som si 3 teh. testy no vsetky boli negativne. Pocas meskani menzesu sme s priatelom mali nechraneny sex a vsetko pustil do mna. No o den na to som to dostala. Mozem otehotniet? Citam vselico po internete no ale ja som z toho vsetkeho uz uplne vedla. Mala niektora z vas taku skusenost ako ja? Vopred dakujem za vasu pomoc a odpoved :)

ttitow

hallo
Habe sie Werdener Eine Frage Kann WENN schwangere Mann ihrer Während der Periode (fünfter Tag) Habe GV ? Und Nehme keine Pille und ihre Wir Hatten Auch Nicht verhütet

mirkaa

za normalnych okolnosti by si nemala. ale kedze kazda zena je ina a nic nemusi byt podla knizky.. pocula som uz o par pripadoch, ked zena otehotnela pocas menstruacie

dalia

chcem sa spýtať adky...no aj iných, ak budú vedieť odpovedať. Ked otehotnela 2 dni pred menštruáciou, tak jej hned menštruácia vynechala 2 dni po oplodnení, alebo mala ešte normálny cyklus? Lebo som na tom podobne :), no menštruáciu som dostala a bábo by sme chceli.

misacik

ahoj mozete mi poradit cez menzes som sa milovala a partner to dal domna ale hned som si na druhy den zobrala tabletku.a tabletky beriem na 100%.mozete mi poradit ci som tehotna.dakujem

sisi babu

ahojte,ja v tychto dnoch cakam menzes,a chcela by som vediet ci by som mohla ostat tehotna a ci to ovplyvni volajako tuto menstruaciu.ci by mi prisla alebo nejake priznaky...dnes by sme to chceli robit naplno..dakujem

colito

baby ja som otehotnela pocas menstruacii inak to neslo fakt a ked nechcete otehotnet tak pouzivajte ochranu ale ja jej neverim cize moj sa sa spravy radsej von tak len tolko no

adky

ja som otehotnela 2 dni pred menštruaciou-viem presne kedy som sa milovala-vtedy by som tiez nemala mat plodne dni a predsa-teraz som v 31 tyzdni tehotenstva:)