Oplodnenie v menstruacii

majomama

mam kamosku ktora je tehotna a doktori jej podla sona povedali kedy asi otehotnela ale ked si to ratalo jej to vyslo 2 dni pokramoch co vie ze urcite nespala s frajerom ale az 2dni potom a plodne dni mava 12-15 den jak je to potom??

Ucitel

wwwwww rozmýšlaš nad tím čo hovoríš?
ANO možete otehotnieť aj keď máte menzes. menšia polovička z vás... nepoznáte samé seba. to riešim za vás.
wwwwww -kvapky lásky obsahujú spermie takže môžeš kľudne nechať vyvrchliť manžela do teba keď už vieš že sa kvapky dostali do teba....
martaxy keď vyvrcholil von nemáš sa čoho báť..
ak máte ešte otázky napíšte a www.janci.hostujem.sk

wwww

Kvapiek lasky sa neboj, ja som s manzelom na prerusovanej sulozi uz skoro 3 roky, cize nejaka sa do mna dostane, aj ked ejakulat nie, tak ci tak to robime pocas neplodnych dni. Ked mas po menzes, je to ok a tie kvapky fakt neries. Daj si predpisat hak, ked sa tak bojis otehotnenia a plasis.

martaxy

no riesim to z ciste prozaickych dovodov. kamaratka sa takto vyjadrila po tom, co som sa jej zdoverila o vlastnej nocnej prihode. s parnerom nam praskla ochrana, ale vyvrcholil von. obavam sa povestnych kvapiek lasky, dnes mi menzes definitivne skoncil...hmm, co ted?
:(

wwwwww

Ved pisem, ze kazda zena to ma ine, spoznaj sa aj ty a moze ti byt fuk, ako to ma niekto iny, preco to riesis? Ja som plodna na 14ty den cyklu a pred a po menzes totalne neplodna.

martaxy

a co potom neplodne dni, o ktorych sa pise a hovori takmer vsade a spada tam aj menstruacia a dni po nej??? nie je to len vymysel?