Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

odblokovanie strachu

adell

ivka mohla by si este prezradit kde by som takeho cloveka mohla najst, viem ze taka osoba bola kedysi v kosiach v energy centre ale teraz neviem kde hladat asi tam este skusim zavolat...

mira

Fobiami trpia ľudia, ktorí majú v neporiadku obličky. Tie môžu byť zahlienené alebo stukovatené, prevodnené, oslabené alebo stuhnuté a tvoria sa kamienky. Príčin je viac a sú rôzne, z modernej rafinovanej a neprirodzenej stravy.

tohote

ivka, adel, vazne? a to aj ozaj funguje? neviete kde takeho seriozneho najdem? je to drahe? ja som netusila ze su aj ine metody nez antidepresiva proti fobii a ja teda trpim desnym strachom .pomohol by mi? dikes

Ivka 1

Adell taký človek sa volá facilitátor.
Dokáže zistiť ak máš nejaký blok, niečo sa
Ti nedarí,máš z niečoho strach, rieši ťažkosti s učením,poradí ako riešiť stresové situácie. Robí sa to rôznými metódami a jednou z nich je metóda
ONE BRAIN.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

odblokovanie strachu - Fórum - ZDRAVIE.sk