zacervenana supinkova koza na rukach

Príspevok v téme: zacervenana supinkova koza na rukach
hajo

Zdravim vsetkych.
Nakolko som na fore hladal ale podobny popis problemu som nenasiel, zalozil som tuto temu.
Môj problem trva uz niekolko rokov ale zintenzivnel az v poslednych tyzdnoc/mesiacoch.
Dermatologicka ma poslala na ORL, tam mi robili vyter hrdla a vysiel z toho Staphylococus aureus, hrdlo ma neboli ale alergoligicka povedala ze mam alergiu a ze preto mi stafylokokus vyraza na kozi aj ked ho mam v hrdle. v hrdle ma ale netrapi necitim ho zato na rukach sa mi niekedy vyhodi skaredy ekzem zcervena mi koza konkretne na prstoch a robia sa take supinky svrbi to dost a niekedy to aj mokva. Neviem si s tym rady uz dlhu dobu mal som ATB a nepomohly masticky, pomohli len kratkodobo, skusal som uz selico ale nic. chcel som vyskusat to GSE ale v lekarnach co som bol nepoznaju. Ak mal niekto nejake skusenosti prosim napiste je to dost neprijemne bo je to vidiet. Je to humus ten stafylokok...

Dakujem

hajo

no tak dnes som si bol kupit gse aj s koksovym olejom...uvidem co to spravi, potom sem napisem...cca o dva tyzdne by som uz mohol vidiet vysledky nie RNG?

elle

Inak moj priatel ma presne to iste, tiez si nevieme rady. V zime mu diagnostikovali zlateho stafylokoka a teraz nedavno si vsimol tie kozne zmeny na rukach. To ani nie su supinky ale ako keby zoschnuta koza s hlbšimi a castymi ryhami.Su to take viditelne mapky. Ma to konkr. na prstoch a rozsiruje sa to. Moj priatel nedavno dobral flasku GSE aj Chaparal. UzivaL TO CCA 9 MESIACOV A MYSLI SI ZE TO MA Z TOHO, ze to je take silne . tERAZ IDEME SKUSIT KOKOSOVY OLEJ. Ja ho viem zohnat v tekutej forme v biopotravinach, tusim ze RNG ho ma v kapsuliach, mozno sa mylim. Momentalne uzivame Oreganovy olej v kapsuliach.

RNG

GSE mozes dostat v mojich predajniach, pozri reklamu Google na boku, Doplnky vyzivy(RNG), zavolaj do predajnim a pytaj si ho.
Inac na kozu je dobry kokosovy olej, do dvoch lyzic pridaj 5 kvapiek GSE a dobre zamiesaj.
Tiez na kozu je dobry vytazok Hamamelis virginiana(Witch hazel)