Trapas? semmeniky..

Príspevok v téme: Trapas? semmeniky..
luk.as.ko

v piatok som na nete nasiel reklamu ze si treba davat pozor na rakovinu semmenikov, tak som si prehmatal gule a nasiel som hrcku, tak som sa bal ze nador .som ani spat nemohol od strachu, dnes rano som siel ku obvodnemu... a pred sestrickou mi ohmatal gule a poslal ma k urologovi, tam som sedel medzi babkami a potom v ambulancii mi urolog ohmataval gule pred sestrickov a natrel mi ich potom dakym lubrikantom a takym pristrujom mi behal po guliach.. ultrazvuk,, no a po minute mi povie: NIc! mozte ist domov vsetko v poriadku

MYSLITE ZE BY SA MOHOL ZMYLIL , ja tamtu hrcku stale citim, uz sa nebojim ale je mi to blbe... no v dectve som bol operovany na daku chorobu ze som mal jeden semmenik kdesi hore od mieska...

zdencici

nechcem byt za uchylnu luky ale sypes tu teda riadne detaily :P :D ...haha nieje to trapas pre sestricky je to uiplne normalna vec!!! co je dolezitejsie trapas ci tvoje zdravie??? :)))

Pako

pls poradte aj ja som si nasiel hrcku ale ked som to chytil tak nic som necitil ale ked som stlacil tak vyssiel hnis alebo co a okolo mam same biele "jebaky" no nwm ako to nazvat vyzera to ako jebak a ked stlacim vide hnis co to moze byt poradte pls na email D3N15@centurm.sk (sem ani nechodim tak pls sem ani nemusite pisat ) len prosim povedzte ze to neni nic vazne

janekMY33

ale tie hrcky co tam pravdepodobne citis su inaksie veci musis si pozriet na neteanatomiu semenikou a potom uvidis co by to mohlo byt

crs

ked som bol u urologa tak my howoril ze to je nadsemenik,take ako keby prilepeny pri semeniku nebolestive iba pri dotiku,nie vzdy to je hrcka,!! to moze byt kludne aj nadsemenik,

..dsjgfidfhg

ja tam mam tiez tu hrcku a dost ma to sere lebo sa bojim ze mam daky nador alebo naku hovadinu a ked som bol maly tak tiez mi jedno vajco vyskocilo a museli mi to operovat tak sa bojim ze skapem alebo ze budem do konca zivota v nemocnici alebo ze nebudem moct mat deti

nake rady???

luk.as.ko

fifo :

to bol trapas uplne sa mi scvrkol, tak maleho mojho pipika som este nevidel, a miesok sa mi asi zmensil( stvrdol) o viac ako polovicu,, no proste haluz

fifo

luk.as.ko a to sa ti pero nepostavilo??? ked ti stalo tak poriadne bol stoporeny ci len tak torku nadvihnuty ked sa ti s semennikmi hral doktor??