Tabletka PO....

BeaBea

Dievcata chcem vediet ako je to s tabletkou po a fajcenie alebo alkohol? Tabletku som dnes pouzila a kedze som fajciarka tak chcem veidet ci to ma nejake ucinky ak si zapalim

_Zuzka_

Ja som raz bola v situacii, kedy som sa rozhodla ju vziat a dopadlo to v pohode. trochu rozhodeny cyklus, ale zabrala, tehotna nie som a vsetko sa vratilo rychlo do normalu. Asi to bude aj o konretnej zene, ale u mna bez problemov.

akinom007

M25/ s rozhadzanim cyklu som pocitala je to logicke podla toho co obsahuje pred uzitim som si precitala letak niekolko krat

akinom007

Tu tabletku som bola nutena uzit nastastielen 1 krat v zivote ked sa nam pretrhol Durex cerveny pocas plodnych dni...
Neotehotnela som, "nehodu" sme mali v nedelu vecer, tabletku som uzila v pondelok rano cize cca po 12 hodinach. Cely den som bola v pohode az nasledujuce rano som sa zobudila na strasne bolesti v podbrusku a asi 3-4 dni som hcodila jak "otapena" tocila sa mi hlava, bolo mi celkovo zle, hrozne som sa citila, potom to same ustupilo ale este takmer rok som mala rozhadzany cyklus

bella12

zuk, je prirodzené, že každý rodič chce dať svojmu dieťaťu len to najlepšie, a že má predstavu, čo všetko by mu chcel zabezpečiť a dopriať. Ale ak príde situácia, že túto svoju predstavu nemôže naplniť, čo myslíš, čo bude pre dieťa lepšie: ponúknuť mu skromnejšie podmienky alebo mu nedovoliť, aby sa narodilo?

To malé je už tu a Ty to vieš. Keď pôjdeš na potrat, asi sa ťažko ubrániš myšlienkam naň a počítaniu, koľko by malo rokov, keď budeš vidieť, ako Tvoje dve deti rastú. Ste teraz v komplikovanejšej finančnej situácii, ale každá zlá situácia sa časom utrasie, utíši. Raz budeš možno spätne pozerať na toto obdobie svojho rozhodovania a budeš sa pýtať: keď sa uživili dve deti, neuživilo by sa aj tretie? Nedozvieš sa to, kým to neskúsiš. Možno teraz ani netušíš, ako bravúrne by ste túto úlohu s manželom zvládli, keby ste si dodali odvahy. Veď aj keď sa budete musieť z materiálnej stránky uskromniť, láskou k deťom nebudete šetriť. A čo je pre deti viac ako vedieť, že ich rodičia milujú?

V prípade, že je vaša finančná situácia veľmi zlá, existuje riešenie:
www.zachranmezivoty.sk

Lulita

zuk samozrejme je to len tvoja zalezitost a tvoje rozhodnutie, ja stale vravim, ze ten kto odsudzuje, kym nechodi v rovnakych topankach ako dotycny vie nic, nikto ta nema pravo odsudzovat

Kvety zla

zuk ved samozrejme, to finalne rozhodnutie je len a len na tebe - v kazdom pripade ti drzim palce, osobne som tiez musela pouzit tabletku po a skutocne neviem co by som robila keby neucinkovala. drz sa, nech sa rozhodnes akokolvek, viem ze situacia v ktorej si je strasna a nikomu by som to nepriala.