Chovanie otca k svojim .{byvalim} detom

Príspevok v téme: Chovanie otca k svojim .{byvalim} detom
vecernica

Partner ma z predchadzajuceho manzelstva dve deti.Zenil sa v 20 rokoch.V manzelstve bol 4 roky.Posledny rok sa odstahoval od rodiny, aby vraj bol lahsi rozvod.Ona ho vraj podviedla,nechcela s nim spavat a vraj svokrovci boli blby.Ako sa odstahoval mu jedneho dna byvala manzelka povedala ze aBY SA NESTRETAVAL CEZ VIKENDY S DETMI ,lebo uz hovoria inemu otecko . On sa na to urazil. A NIKDY VIaC SA S DETMI NEVYDEL..je to uz 16 rokov ,vyzivne plati. Zakladam tuto temu ,lebo v inej riesim asi rozchod a uvazujem nad tymto mojim partnerom.On ked sa urazi, vie uplne zapudit vsetko, neuexistuje u neho ani spomienka, nic.Vraj mal tie deti rad kupal ich atd,ale jeden rozhovor s ex frau ako ju vola,stacil aby nikdy v zivote nevidel svoje deti................je to v poriadku? mozem mu doverovat?

vecernica

Stapleremover. Si tak zlata aj Nashira ze mi dala kontakt. Spavam tak 3 hod nad ranom. Zacali ma boliet Achilove slacha na oboch nohach tak pajdam po byte.asi sa mi tam usadila nejaka infekcia. Neviete poradit?Ozvala sa mi vcera jedna kamaratka,{co tiez nema pribuznych}tak to potesilo. Je uspesna podnikatelka , ale nestastna, tak som sa snazila ju rozveselit, lebo dve naraz nemozu plakat. Chod do zahranicia ja rada pockam, snad sa vsetko zlepsi. Moj mail je pod menom.Mozeme sa dohodnut ked prides.Byvam v Bratislave v Dubravke.Strasne si potrebujem nejak oddychnut, neviem ako.Citim sa unavena aj z nevyspatia.Uz nedokazem rozmylat o nicom. Vsetko som si spisala a len som uz unavena a bojim sa buducnusti.nejak musim dat dokopy prakticke veci, lebo mam byt plny cementu koli rekonstrukcii.len mam strasnu nechut k hociakej cinnosti.Bohuzial dnes s nim budem, odnesie si asi bez slova dalsie veci.cele jeho stahovanie prebehlo vcera za 15 min mlcky a bez pohladu na mna.Viem ze diskusia nebude mozna akurat by sa mi cynicky posmieval, takze to neskusam. Ako sa da najlepsie oddychnut?Aj ja vidim na sebe zmenu, a to to ze sama sa izolujem od ludi.Staleremover, ja sa strasne hanbim ,nikdy som takto nebola otvorena, tu som koli tomu ze je to anonymne.Dnes sa asi s nikym nebudem rozpravat.To je niekedy take divne ,ze cely den nepocujem ani svoj hlas pripadam si nema.Ani nevies ako si ma povzbudila.Musim sa ucit anglictinu a autoskolu Vymalovat kuchynu.Citim sa tak ze pred sebou nevidim ziaden ciel, ani buducnost, len pud sebazachovy mi vravi ze to musim robit a vobec neviem preco. Ako je najlepsie si psychicky oddychnut nemate nejaky typ?Velmi dakujem.Velmi si to vazim.

stapleremover

ahoj vecernica,tak ako si sa vyspala,asi moc nie,vsak.Myslela som na teba,vydrz nevzdavaj sa,bojuj s tym osudom,ktory mas,nikto to nema lahke,ani si nevies ake trapenie mam ja,sice uplne ine ale mam,si mladucka vaz si samu seba,mas na to a prosim ta uvedom si ,ze toto co prezivas,ti skutocne prinesie vazne zdravotne problemy,ozaj mozes skoncit v nemocnici alebo mat nasledky cely zivot.Neverim,vsak,ze by tam nikto za tebou neprisiel,nie si zly clovek,to hovori z teba to zufalstvo,ktore prezivas,urcite si stretla par ludi,co ta maju radi alebo sa s tebou priatelia.Ak nie tak ja budem prva,co ta navstivim,ak ti nebude vadit,ze som od teba o par rokov starsia,no hlavne ti zelam,aby si sa do tej nemocnice nedostala,zivot je tak tazky ale aj krasny,nepremarni si ho.Zistila som ,ze vies pomahat,radit druhym,VZOPRI SA A POMOZ SA AJ TY.Idem teraz na par dni do zahranicia,ale nedam ti pokoj, ked sa vratim,ved to je az do neba volajuce,aby take dievca ako ty sa utrapilo pre jedneho chlapa,co si to vobec nezasluzi.Fakt mam o teby strach,tie kavy a stres a neviem, ci aj nefajcis,to je smrtelna kombinacia,no povedzte baby,stoji jej to za to?????? PRO JEDNO KVITI SLUNCE NESVITI!!!!!uvedom si ,ze ak ochories,uz nedokazes sama nic podniknut,uz bolo dost slz,nenic sama seba,mas pred sebou dlhu cestu,a hlavne ,ze nemas rodinu -ver, bolo by to ovela tazsie.

stapleremover

vobec sa nelutujes ,mas to skutocne tazke,prepac ,ze vyzvedam aj ked si to tu popisala celkom jasne,si z detskeho domova?

elle

Ahoj, môzem byt uprimna? V predoslej svojej teme si sa samu seba pytala ci je totalne vymlety. Moznoze zasadny problem je prave v tom ze ano, je.. Inteligentny muz by predsa v zivote neopustil svoje deti, svoju krv bez vycitiek svedomia. Ved tie deticky nemozu za to aky vztah maju ich rodicia. Si mlada a podla vsetkeho sikovna baba a mas cely zivot pred sebou. Nepremarni ho, lebo podla mna to aj tak nema buducnost. Vela stastia

marcela78

vecernica, pozri moj vztah -10 rocny stroskotal a zila som v cudzine s nim a prisla som naspat na slovensko byvat kde miji znami uz znami neboli a doteraz som v podstate sama a vies co? Radsaj sama ako s nejakym parazitom ... Silu dievca!!! Si mlada!! Hlavu hore zivot nekonci a ver ze to co prezivas nie je zdaleka to pomyslene dno :-)) packo ozvisa ako si dopadla

vecernica

sorry za gramatiku pisem to dost vystresovana, a nic nevladzem dnes robit som uplne paralyzovana.. len kukam z okna a pijem uz 4 tu kavu.Ja tak dlho zotrvavam v tom vztahu ,lebo zijem uplne sama, nemam rodicov nemam deti a ani pribuznych mam moc velky byt, prave nie som zamestnana, mam velke najomne,,,no,a on chcel mat so mnou deti atd...a bol kazdy den v mojej pritomnosti.,,ale musim nabrat sil. Na 99 percent som rozhodnuta pre rozchod. Velmi ste mi tu pomohli a dali silu.Vlastne vsetko co ste napisali si uvedomujem.Vecer pride bojim sa toho .Chladne a bez slova si odnesie pracku pocitac knihy.Nespala som zas 3 dni.Som uplne zavisla na vasom povzbudeni. Dakujem moc potrebujem pocut aj od vas ,ze to co si myslim je spravne.ono asi si to nikdo nevie predstavit,uplnu samotu.Nemam sa s kym o tom porozpravat, len tu na nete.Ma ist p do cudziny? ,kedze na slovensku nikoho nemam je to uplne jedno ,lebo v krize a v nicom mi nikto nepomoze.Uz som asi morbidna,ale keby ze sa mi nieco stane a som v nemocnici ja to nemam komu teda pribuznym oznamit a nikto ma do tej nemocnice nepride pozriet, pre to zotrvavam v tomto vztahu a je to tak tazke.Racionalne si to uvedomujem.Hladam silu na ukoncenie.Prosim o radu co myslite na koho sa moze obratit osamelo zijuci clovek?Nepoznate nejake organizacie? Neexistuje nejake zdruzenie, spolky hoci co,.Niekam kam sa da ist.Je mi to trapne ako sa tu lutujem.Uz sa moc hanbim sem prispievat.Po tom co som sem osobne napisala. Ale rada si to vsetko precitam

jajka

vecernica urcite ten tvoj nie je v poriadku ked zapudi svoje deti len preto ze mu ich matka povie ze si ich nema brat. pripada mi to ako vyhovorka. skontaktuj sa s nou a som presvedcena ze jej verzia bude ina. urcite to nie je muz na ktoreho sa da spolahnut. keby chcel tie deti vidiet tak mu nic v tom nezabrani.