Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vlasy

Príspevok v téme: vlasy
msi

chela by som sa opytat mam farbene vlasy teraz mam taku tmovo fialovu farbu s trocha s takm odleskom do cervena svoje vlasy mam taky spinavy blond a chela by som trocha svetlejsie vlasy taku svetlo hnedu ked budem na buduce farbyt vlasy tak si mam kupit svetlu hnedu a nebude to vyzerat divne?alebo co mam robyt ked ich chem postupne zosvetlit

Rika89

daj si ich odfarbit mala som podobny problem a dala osm sa tiez odfarbit ale moc to skodi a mozu ti aj vypadat vlasy

msi

jooj ja viem a ked mna uz nebavy taka farba a cim dalej budem farbyt tym budu tmavsie a vyezeram jak debil lebo odrasty svetle a konce tmave ja by som si prefarbila na blond budem mat dajake oranzove a potom na hnedo len ci to vynde lenze uz teraz mam strasne znicene vlasy

rebekka

msi,nechcem ta strasit,ale cervena alebo fialova farba je to to najhorsie co si mohla urobit...toho sa tka rychlo nezbavis..ja som mala vlasy nafarbee na mahagonovu pred tromi rokmi a doteraz ich mam s nadychom do cervena...jedine ked ich chces zosvetlit tak peroxid..zosvetlovat a zosvetlovat..ale aj tak ich budes mat do oranzova alebo cervena

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk