Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aloe vera Vs. Akne!

Príspevok v téme: Aloe vera Vs. Akne!
robusqo

Mam za sebou dva mesiace neustaleho pitia caju Aloe Vera. Moja plet bola v hroznom stave, vsade sama vyrazka. Tak som dostal jedno odporucanie na jeho pitie a naozaj funguje. Efekt sa dostavil - plet je uz celkom vporiadku. Viem, ze to je o Aloe vseobecne zname, ale o tento zazitok som sa musel podelit. Som nesmierne stastny! Co si o tom myslite vy?

Adula81

Odkaz pre Jahodu:)ja predávam AV gely na pitie sú za studena lisované s 88-98% podielom AV,vhodné pre deti od 3r.a diabetikov,bez cukru a to konkretne AV s príchuťou peach,prípadne info kludne mailom

Monnie

Ahojte, akne sposobuje konzumacia mlieka , smotany ,tvarohu a veci podobnych,mozno nie u kazdeho ale u mna ano. Po tom ako som presala pit kavu s mliekom,prestala som jest cokoladu a vsetky mliecne vyrobky ,po troch tyzdnoch som mala plet bez jedinej nedokonalosti a poviem vam to je pocit na nezaplatenie. Samozrejme kazdy organizmus je iny ale mozete aspon skusit . Treba len pit vela cistej vody aj to velmi pomaha. A treba si uvedomit ze problemy s pletou su v prvom rade sposobene stravou a stavom tenkeho creva. Ziadne vyrobky proti akne nepomahaju ,vsetko je len biznis nech sa to tvari akokolvek ucinne a vyhodne. Treba problem riesit tam kde vznika takze v bruchu. Aspon skuste dva tri tyzdne a uvidite ako sa vam tvar zahoji.

RNG

"Najvyssie percentne" a pritom najblizsie ucinnostou k cerstvo vytlacenemu je za mrazu suseny koncentrat/freeze dried.
Je to skoncentrovane az 200:1 tj jeden gram ti da 2 deci aloe vera stavy so zachovanymi enzyumani a komplexnymi liecicymi sacharidmi, ktore sa tak isto ako enzymy zahriatim/pasterizaciou znicia.
Ja si ho kupujem zo Swansonvitamins.com v 50 gramovych krabickach, co je ekvivalent az 10 litrov aloe vera stavy, az na odfiltrovane mikrovlakniny, ktore robia z tekutej stavy gel.

Reaskiller

Ahoj ahoj,

mam vyborne skusenosti s rastlinkou Aloe vera..Pestujem doma v 4roch kvetinacoch, kazde rano a vecer vzdy odtrhnem kusok a gelom si natriem celu tvar..skvele vysledky ..sa mi po dvojmesacnej "kure" plet velmi zlepsila..za dva mesiace som nevynechala ani raz..je pravda, ze uz po troch tyzdnoch som nemusela davat..ale chcelo to dotiahnut do uplneho konca..aby som mala hladku plet..a stalo sa..teraz tvar natieram len trikrat za tyzden na udrzanie a nevidim ziadne zhorsenie akne..samozrejme odlicovanie a podobne je vec uplne nevyhnutna :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aloe vera Vs. Akne! - Fórum - ZDRAVIE.sk