Aloe vera Vs. Akne!

Príspevok v téme: Aloe vera Vs. Akne!
robusqo

Mam za sebou dva mesiace neustaleho pitia caju Aloe Vera. Moja plet bola v hroznom stave, vsade sama vyrazka. Tak som dostal jedno odporucanie na jeho pitie a naozaj funguje. Efekt sa dostavil - plet je uz celkom vporiadku. Viem, ze to je o Aloe vseobecne zname, ale o tento zazitok som sa musel podelit. Som nesmierne stastny! Co si o tom myslite vy?

RNG

"Najvyssie percentne" a pritom najblizsie ucinnostou k cerstvo vytlacenemu je za mrazu suseny koncentrat/freeze dried.
Je to skoncentrovane az 200:1 tj jeden gram ti da 2 deci aloe vera stavy so zachovanymi enzyumani a komplexnymi liecicymi sacharidmi, ktore sa tak isto ako enzymy zahriatim/pasterizaciou znicia.
Ja si ho kupujem zo Swansonvitamins.com v 50 gramovych krabickach, co je ekvivalent az 10 litrov aloe vera stavy, az na odfiltrovane mikrovlakniny, ktore robia z tekutej stavy gel.

Reaskiller

Ahoj ahoj,

mam vyborne skusenosti s rastlinkou Aloe vera..Pestujem doma v 4roch kvetinacoch, kazde rano a vecer vzdy odtrhnem kusok a gelom si natriem celu tvar..skvele vysledky ..sa mi po dvojmesacnej "kure" plet velmi zlepsila..za dva mesiace som nevynechala ani raz..je pravda, ze uz po troch tyzdnoch som nemusela davat..ale chcelo to dotiahnut do uplneho konca..aby som mala hladku plet..a stalo sa..teraz tvar natieram len trikrat za tyzden na udrzanie a nevidim ziadne zhorsenie akne..samozrejme odlicovanie a podobne je vec uplne nevyhnutna :)

fofonka

Zdravím, ja osobne mám s aloe verou výborné skúsenosti, čo sa týka pleti ale je to dlhodbá záležitosť. Netreba si myslieť, že vypitím jednej fľaše je po probléme. niekedy aj pol roka a potom sa dostavia výsledky. U nás vo firme teraz máme akciu na aloe vera gély na pitie, ak máte niekto záujem o tieto gély za naozaj výborné ceny ozvite sa mi:maamonka@gmail.com

Oldo

Miláčikovia, celý problém vzniká väčšinou kôli nesprávnej starostlivosti. Ak chcete osobne poradiť, rada vám pomožem, keďže mám s tým osobné skúsenosti. Aj odporučím správnu značku s garanciou. Takže ak sa chcete zbaviť akné a mastnej pleti, ozvite sa mi osobne na Tel: 0908 520 621

mims

ahojte...práve som si kúpila rastlinu aloe vera a dve balenia tohto čaju...mám väčšinou podkožné akné, na kt. mi doteraz nič nezabralo (recepty starých mám, lekárska kozmetika, antibiotiká, liečba svetlom, zinkom, sírnym mydlom, liečba u dermatológa...) tak držte palce...dám vedieť ako to dopadlo;)

simka111

Je tu niekto komu sa pri piti stavy s aloe vera a caju aloe vera zhorsil stav akne???
Je to vraj reakcia na to ze sa telo zbavuje skodlivin..mam pocit akoby mi vsetko vychadzalo na plet,dokonca aj to co ma este caka :D mam ju skoro mastnu,vela ciernych bodiek a zapalenych vyrazok...za aky cas sa to da opet do poriadku???
.....straka-www.foreverliving.sk
Dakujem za odpoved :D

katushka

ja som mala od hrebalifu aloe vera gel..a na to, ze herbilife nie je nejak extra kvalitna znacka mi to pomohlo...nie nejako radikalne ale pomohlo..plet som mala sviezejsiu, menej akne a naozaj posobila zdravsie...ale ja by som sa taktiez chcela opytat ktoru teda znacku kozmetiky by ste mi odporucili, ktora ma najviac percent prirodnych alebo liecivych zloziek..a kde ju zozeniem a kolko stoji??este nikto tu o tom neodpovedal priamo