Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som tučná???

igua

a ja mam 165 a 63 a chlapi slintaju.. ale mam zvysene percento tukov :( no co uz. dietu drzat nebudem a pohybu mam dost v praci.

Carie

to myslite vazne co jej tu radite? ja mam rovnaku vysku a ked som mala 58 kg, dali sa mi zratat rebra (od pohladu). a ona ma este chudnut? az nebude vypadat jak ta anorekticka, potom s nou budete spokojne?

jezisku mariiiia

Ty si chore dievca??? Ja mam 173cm a 62 kil a nemusis ma znechutit aby som sa nedivala ani ja do zrkadla, ok? haha. Boze, vsak este aj ja s touto liniou som stihla, brucho nemam absolut, nemam mat z coho, boky mam, ale to vdaka tej blbej mode ze pomaly uz aj rit ma clovek zo vsetkeho vonku...v elegantnych nohaviciach mam idealnu postavu, krasnu stihlu, absolut ani boky nevidno, tak mi tu nevymslaj blbosti! dobre, je pravda ze aj clovek s nizkou vahou moze mat nesumernu postavu ale na teba to neverim...skor spevni co chces cvicenim, ale hovadiny typu neviem sa na seba divat nehovor...to hovor az budes ma 40 rokov a 80kil.

jaaaaajzenooooo

nikto ti este nepovedal ze vaha nie je podstatna?? a i keby bola tak ju nemas az taku straaaaaaasnu..trocha pohybu nezabilo este nikoho

hoska

presne tak ako vravi poliewoocka...a odporucam jest menej a castejsie a vyhybat sa mastnemu a slanemu...vela ovocia a zeleniny...a pohyb a budes super...a na svoju vysku nevazis vela a nevidela som ta takze neviem...

poliewoocka

Salamander neblazni!Radsej sa zacni hybat, jedz menej sladkosti, nepi sladke vody a koly a zbadas pokrok:) diety su nanic...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som tučná??? - Fórum - ZDRAVIE.sk