Silikony-cena

dominique

marianocka - aj ja som sa bala rizik! Strasne moc! Ale na druhej strane som sa uz velmi tesila na moje prsia! Ja som mala uplne nulky a v plavkach som sa citila hrozne. Teraz je to uplne iny pocit. Mam plny vystrih, plne plavky, citim sa uzasne s tym. Moja postava je ovela symetrickejsia. Urcite sa neboj a chod to toho, zmeni ti to zivot:))
Sebavedomie mi neviem, ci stuplo, lebo ja som dost sebavedoma, ale citim sa rozhodne lepsie

ivcaa - super, ze mas prirodzene velke prsia. My nie. Este stastie, ze mame nedostatok, ktory sa da kupit:)))
A silikony su podla mna tvarovo najkrajsie prsia ake existuju:) Som velmi spokojna, kupila som si dobry pocit, ktory ma mozno aj vyssiu cenu ako 100 litrov:)

marianocka

dominique:
dakujem za radu, to ze je tam taka cakacia doba asi hovori za vsetko :) ja som z martina, takze by som to mala aspon celkom blizko,ale stale sa neviem rozhodnut, ci do toho ist, bojim sa rizik a komplikacii, ale na druhej strane moje sebavedomie je na bode mrazu...tebe to nejako zvysilo sebavedomie dominique???

ivcaaa

ja mam pekne trojky zadara :)))) boze neveim si predstavit ze by som za ne musela dat 100 litrov, preboha. takze vzdy ked si chcem nieco drahe kupit poviem si ze kolke baby dali penaize za toto, nadpajanie vlasov, bielenie zubov :)) diky matka priroda! :)

dominique

marianocka - citam to po sebe a nedava to zmysel:D Tym cakanim som chcela povedat, ze ma velmi plno, teda vela pacientiek, ktore si tiez vybrali prave jeho!

dominique

marianocka - bola som len na jednej u cervena. Mala som to poradene tiez od plastickeho chirurga, ale inej specializacii. Velmi chvalil jeho pracu a aj sama som videla, ze sa na termin operacie caka u neho 3 mesiace. V BA sa caka do 3 tyzdnov. Takze asi nemaju toho tolko ako BB

marianocka

to dominique: preco si si vybrala prave BB? bola si na viacerych konzultaciach?
ja rozmyslam tiez nad vacsimi prsiami a potrebovala by som poradit kde si ich dat spravit...dakujem