Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Newem co dalej potrebujem pomoc

Príspevok v téme: Newem co dalej potrebujem pomoc
žužanka

čaute vsetci..poterebujem pomoc..
mam strasne ziarliveho priatela.. chodime spolu 7 mesiacov strasne ho lubim..ale.. na zaciatku ansho vztahu som mu povedala ze som podviedla mojho byvaleho s byvalym..vtedy to tak este nebral..ale teraz... dala som mu heslo na azetku na moj nick.. chodi mi tam v kuse samozrejme aj ja mam jeho..
cita si moje rp.. ked si zmenim heslo povie zee daco tajim alebo nieco podobne.
ked ideme po ulici .. poprotzi nam ide nejaky chalan.. a ja sa naho pozriem uz mi robi ziarlivostne sceny..
vycita mi.. ze ked nieco slubim tak to nesplnim ..je to aj trochu pravda.:(
a za tie kuky na chalanov...ja newem to sa proste neda..ide niekto okolo tak sa predsa musim pozriet:(
ked sme na nete sa hadame ked sme spolu je nam fajn.... poradte co dalej:(

jajka

Dôvera vo vztahu dvoch ludi je základ. To ze si mu povedala čo si spravila, uz nezmenis. Dívat sa na inych ludi je ok, predsa si nevypichnes kvoli nemu oci. Otazka je ako sa na nich divas. Ci s nimi aj neflirtujes. Necudujem sa mu ze ta podozrieva ze ho podvedies, ked si to uz raz spravila. Mala by si si s nim o tom vazne prehovorit, a povedat mu ze jednoducho ti musi verit inac vas vztah nema zmysel, ze si s nim preto ze ho lubis, ineho si nehladas, ale ze ta velmi trapi ako ta neustale obvinuje. Ze vam to, a uplne zbytocne, kazi vztah. Popros ho aby sa posnazil, prekonal svoj strach a zacal ti verit.
A potom uvidis ako vam to pojde...ci sa to zlepsi alebo nie. Ak nie, lepsie sa bude rozist, pretoze on to bude mat stale v podvedomi ze si taka, co podvadza. a v dalsom vztahu si urcite veci radsej nechaj pre seba. kontrolovat si vzajomne postu, to je chore. musite mat svoje sukromie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.