Epilepsia

Príspevok v téme: Epilepsia
žužanka

Mam epilepsiu... noo mala som sice len dva zachvaty..ale uz mi doktorka predpisala antiepileptika... nemozem si urobit vodicak ak sa mi tie zachvaty budu opakovat..neviete niekto ako dlho nemozem mat zachvat aby som mohla mat vodicak??? mam slabu epilepsiu za rok som mala 2 zachvaty aj to slabe...prvyy z vycerpania a malo tekutin v tele a druhy.. vecer osm si odlakovavala nechty a nevyvetrala som.. noa rano som mala epi zachvat.. no takze ako?? je to smojim vodicakom??

doremi

andula:aj ja beriem tie iste ako ty,a a tiez asi 4roky,lenze ja ten depakine beriem uz od zaciatku,od 1.roc na strednej a tiez som potom pribrala,bolo to v 2.na strednej,ale zhodila som to. to sa asiq vzdy stane ze clovek priberie,ked dostane nove lieky a poznam aj dost vela ludi o kt.viem ze tiez maju epi.. a taktiez pribrali,ale z toho si nerob tazku hlavu,to zhodis raz-dva...len nech budes v poriadku uz...to je dolezite

andula

Ahojte, ja užívam lieky na epilepsiu asi 4 roky. Momentálne mám Depakine Chrono - asi pol roka a za toto obdobie som pribrala asi 7 kg. Máte podobnú skúsenosť s priberaním? Neviem to zastaviť a pritom si nemyslím, že by som jedla zvlášť veľké porcie. Chcela by som si dať zmeniť lieky, ale neviem aké. Aké lieky užívate? Ja už som mala Timonil a Trileptal, ale tie mi nerobili dobre. Ďakujem. Andula

Zz_uzankaA

no ja som vysla nanho s touto otazkou..povedal ze ten epi mi moze vyvoalt hocico..ale ked som bola u neurologa ten sa ma zase pytal ci berem nejaku antikoncepciu..ako opytala by som sa to neurologa..ale najblizsie ho navstivim az v decembri....:(((((

Zz_uzankaA

a chcem sa vas este opytat...neviete mi povedat ako to je s uzivanim antiepileptik a antikoncepsie..??? netreba nejak zvysit davku alebo ako to je????

doremi

je rozdiel medzi tym co je napisane vseobecne a co plati u toho ktoreho doktora a pre konkretny pripad.ale u mojho dr.plati,ze ak 2 roky po vysadeni nebudem mat zachvat,tak vodicak dostanem