FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Trpnutie končatin z chrbtice...stretol sa niekto s tym

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Trpnutie končatin z chrbtice...stretol sa niekto s tym" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    cica28.09.06 08:40??.??.25.139

STRAšNE MI TRPNU NOHY AJ RUKY A A MAM PROBELMY S CHRBTICOU DOKTOR POVEDAL žE TO JE Z KRIVEJ CHRBTICE....JA NEVIEM CHRBTICA MA NEBOLI A AJ TAK MI TRPNE CELY čLOVEK

• JessicaI27.08.13 06:38??.??.86.129

Je to pri meste Sala a volalo sa to Tesedikovo a dnes je to premenovane na Pered.

Pan napraval aj sportovcov a vela ludom pomohol a nemuseli ist na operaciu. Chodia za nim ludia z celeho Slovenska a aj zo zahranicia.

Nasej rodine velmi pomohol.

Manzel mal tiez posunuty stavec do miechy a obavali sme sa operacie pretoze doktor povedal,ze moze skoncit aj na voziku. Objednali sme sa k nemu, pretoze nam ten pan uz predtym pomohol svokrovi aj detom. Dnes manzel chodi do hor pripravovat na zimu drevo ako keby s chrbticou nikdy nemal ziaden problem.

• mjanik26.08.13 22:12??.??.187.221

popisované ťažkosti môže spôsobovať chrbtica.Akupunktúra by tu mala byť veľmi účinná.Pochopiteľne ,že málokedy príznaky odznejú po jednom sedení.Množstvo sedení je závislé napr.od veku pacienta,dľžky trvania choroby,od celkového zdravotného stavu atď.

• boxer26.08.13 22:01??.??.224.60

Jessical a ten pan je v akom meste? A je to fyzioterapeut alebo takzvaný napravac kostí alebo sa zaoberá čínskou medicínou?

• psychocvok26.08.13 09:49??.??.28.179

boxer, toto čo popisuješ mi je velice povedomé. Mne z chrbtice a z tých bolestí dokonca začalo šibať. Nakoniec nepomáhalo nič len operácia. Potom mi bolesti prestali aj to trpnutie, ale to šibanie mi ešte nejaký čas vydržalo aj po operácii :-)

• JessicaI26.08.13 09:11??.??.86.129

Moj muz bol u jedneho pana, ktory mu velmi pomohol. Volaj 0317795213

• boxer25.08.13 23:42??.??.224.63

Ahoj uz druhy mesiac sa trápim s chrptom. Mam platnicku L5 S1 asi 3mm k mieche. Skúšal som akupunktúru ktora bola super ale iba na čas (asi týždeň) okrem bolesti hlavne v stoji a sede mi strasne trpne prava noha, konkretne pravá sedacia časť a pravé lýtko a pravý členok. Bol som aj pri fyzioterapeuta ale je to ešte horšie. Dá sa dačo robiť proti tomu trpnutiu? ??A ak by mi vedel dakto poradiť dáku ulavovu polohu proti bolesti bol by som nesmierne vďačný.. pretože najviac to boli v stoji a v mojej praci som v stoji 12 h. Dene... Dakujem

• bella8209.10.06 08:14??.??.205.106

dobry den vie mi niekto poradit zvyknu mi trpnut konceky prstov aj na rukach aj na nohah nie stale ale je to dost neprijemne moze to byt aj s chrbtice? dakujem

• zizi03.10.06 18:36??.??.25.139

slečna alebo pani ninka dakujem pekne napisala som mail na tu adresu čo ste dala len neviem čo to je vaša ,alebo čo .ked to je vam budem rada ked mi poradite.Dakujem

• ninka03.10.06 18:05??.??.207.218

Tak, ak mate nieco s platnickou, tak to moze tlacit na spinal cord ( neviem to po slovensky, sorry) kanal? To je ten horsi pripad. Moze to ale ovplyvnit nervy ,ktore su pritlacene a je jasne, ze ti trpnu ruky. Moze to byt ale aj pricviknuty nerv na hrudi, pri krku, alebo krcne svaly maju tzv. Trigger points. To by bol naj pripad, lebo mozes ist na masaz a par krat ked ti PROFESIONAL zmanipuluje svalstvo, tak by to mohlo prejst. Skus si dat na krk ladovy obklad. Daj lad do mokrej vankusovej obliecky a daj si to na krk. Aspon 15 min. Urcite. Nie je to prijemne, ale pomoze. Hybaj rukami, plecami, lahni si na chrbat, daj si medzi lopatky zrolovany uterak a lez tak na chvilu, kym sa ti pekne otvori hrudne svalstvo. Ruky maj vedla tela UVOLNENE. Tak snad som ti pomohla, ak chces vediet more, napis nvhalliday@yahoo.com

• zizi28.09.06 11:20??.??.25.139

dskujem pekne sii aspon viem čo ma čaka no len dufam že som ok

• sii28.09.06 10:39??.??.204.70

tvoj lekar by ta mal poslat na neurologiu tam ti spravia odborne vysetrenie specializovane prave na SM. Mala by to byt dvojtyzdnova procedura takze ostanes v nemocnici. Tato procedura je 2 fazova tzn. 2x dva tyzdne, az potom sa stanovi diagnoza bud SM alebo nie. Takze nie je to len o odobrati krvi.

• zizi28.09.06 10:29??.??.25.139

neviem ako dlho mi maju trnuť končatiny pri chorobe SM ale mne u mna to je už asi 9 mesiacov a ked sa začnem hybať tak trpnutie prestava a čitala som že nietorym ludom sa točí hlava a iny dvojmo vidia a mne sa to zatial nestalo ..neviem ale mam strach ....a môže aj moj lekar z odberu krvy zisiť či mam SM

• zizi28.09.06 10:17??.??.25.139

A aby mi urobili vyšetrenie na sklerozu muliplex to mam isť za akym lekarom lebo to neviem ..môjho doktoa so mna trafi asi infarkt ....odobera sa pri takychto vyšetreniach aj krv ????

• zizi28.09.06 10:15??.??.25.139

No super k lekarovi chodim stale kôly tomu už mu pripadam ako hypochonder ale počuvnem vaše rady a pôjdem otravovať dalej ,,len dufam že to je len z tej chrbtice a nič viac

• pišta28.09.06 09:42??.??.211.136

Cica, ani sa veľmi "neoštiepkuj" a fofrem za neurólógom (as cez všeobecnú lekárku). Okrem chrbtice sa do toho môže priplieť napr. aj metabolizmus - vápnik a železo. Takže nečakaj s návštevou lekára.
    Chrbtica je súčasť celého nášho "vynálezu", nášho tela. Ak robí problémy, okrem priameho pôsobenia na ňu, určite treba sa pozrieť "na zúbky" strave, pohybu, práca/odpočinok...
    S týmito opatreniami, ktoré máš vo vlastnej kompetencii, KAŽDÉ liečenie je citeľne efektívnejšie.

• Aťa28.09.06 09:33??.??.179.63

Neviem, či Ti poradím, ale raz som mala zablokovanú krčnú chrbticu, mali mi to dávať do sádry, čo som odmietla.Lekár ma upozornil, že akonáhle mi začnú tŕpnuť ruky, ihned mám prísť naspäť, lebo mi ten blok tlačí na nejaký nerv. Z toho usudzujem, že to Tvoje tŕpnutie môže byť od chrbtice. No nie som odborník. Mala by si veľa plávať a cvičiť.

• sii28.09.06 08:46??.??.204.70

chod na vysetrenie nech ti urobia testy ci nemas nahodou sklerozu multiplex.
    Ale ak hovoris ze mas krivu chrbticu tak to moze byt fakt z toho aj ked ta neboli, mozno len tlaci nanejaky nerv.

• marcom28.09.06 08:44??.??.86.83

aj mne trpli nohy aj ruky a bola to sclerosis multiplex, ale trpnu trocha uz menej , aspon nacas

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch