Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stať sa spisovateľom.Ale ako?!

Príspevok v téme: Stať sa spisovateľom.Ale ako?!
hana k.

V prvom rade dobrý deň:)
Totiž,s týmto ešte vôbec nemám skúsenosti a preto prosím o vašu trpezlivosť a vážne serióznu pomoc.Teda pomôžte prosím iba tí,ktorí naozaj chcete,nikoho nechcem otravovať a podobne.
No,moja otázka je,ako by sa dalo nechať si svoje diela ohodnotiť nejakým spisovateľom či spisovateľkou.?alebo niečo tomu podobné.Písaniu sa venujem už pár rokov,no potrebovala by som sa ukázať nejako na vzduch,veď rozumiete:) Fakt by som uvítala každú serióznu radu.

system

nemam s tym absolutne skusenosti ale myslim si ze v prvom rade nejake veci do casopisov a pod. podla toho ci nejake basne alebo romany alebo co, ak napises roman alebo nejake dielo, zrejme sa to posiela do vydavatelstva a tam to zhodnotia ... ci ?

allie

existuju inak nejaky literarne casopisy? kedysi boli dotyky, funguju este? som pozerala ich stranku a zasekla sa na datume spred dvoch rokov. ma zaujima kde sa da uverejnovat poezia, poradi niekto?

Jausik

Moja dcera ma 15 rokov a napisala knihu... precitala som si ju a myslim si ze je dobra. Chcela by som jej pomoct ale newiem ako !!! Bola by som rada keby sa vydala ale newiem ako by som to dosiahla.

M74

Kamarát napísal knihu ( román ) a vydal si ju sám ( nechal si ju vytlačiť v tlačiarni na vlastné náklady ). Predáva ju cez internet a osobne. Vždy si dá vytlačiť toľko výtlačkov, koľko má objednávok. Má 470 strán a vytlačenie jednej stojí okolo 170CZK.

sookie

Ak ti môžem poradiť ak si knihu alebo neviem čo napísala daj ju prečítať par ľudom ktorím na tebe zaleží. A nech ty ju posúdia ale pravdivo co si o tom myslia a či sa im páči alebo čo by na tom zmenili. A potom si nájdi vydavateľstvo co ty knihu vydá na internete ich je veľa. A ak si presvedčená že máš nato nedaj sa nikým odradiť. A chod si za svojim. Prajem ty nech sa ti to podari.

rumba

No neviem,ale ja tymto roznym literarnym sutaziam neverim. A nielen literarnym. Ale 2-3r som posielala svoje poviedky do sutazi,nikdy som nic nevyhrala ap ale zase pravidelne ma odtial pozyvaju na dalsie nove a nove rocniky,kola.

Inak uz vas napadlo v tejto suvislosti tema "kradnutie"??

Mne sa cosi podobne stalo,ked som bola na prijimackach na vysoku skolu vytvarnych umeni-odbor modne navrharstvo. Doniesla som okrem malieb,kresieb,ap aj svoje navrhy uz zrealizovane a do detailov vypracovane. Postupovala som,az som sa dostala napokon do posledneho tretieho kola a tam to pre mna aj skoncilo. Ale co ma zarazilo-ze v priebehu toho isteho roka ako som bola na prijimackach aj s tymi mojimi modelmi - som v telke v priamom prenose videla modnu prehliadku a na nej 2 original moje mod.navrhy.
Mozno by ste si povedali nahoda-ale nie. Tie modely boli totiz tak atypicke,jedinecne a originalne-ze som ich hned identifikovala..
Takze "kradnutie" nametov,navrhov,napadov,ap sa deje..len nie vzdy to ten dotycny aj odhali

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stať sa spisovateľom.Ale ako?! - Fórum - ZDRAVIE.sk