Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

skúsenosti na psychiatrií...

Dr jajboli

No, ja tiež nemám bohvieaké skúsenosti, niekedy mi to pripadá, že tá psych. tiež potrebuje pomoc. Vypytuje sa na veci, ktoré vôbec nesúvisia so mnou, teda na rodinu, deti, dovolenku, a tak. Možno tým niečo sleduje ale nikdy sa nepýta, ako sa ja cítim a tak. O.i. viem, že u nás (vRS)je mimoriadne dobré zariadenie na hospitalizáciu, je to nové - na úrovni a chodia sem zo všadiaľ. Tam môžeš ísť aj do mesta, na prechádzky, cez deň sú nejaké spoločné práce a proste počula som len samé chvály.Aj diskotéky mávajú, aj čo ja viem čo.

wonder

ja sa mozem vyjadrit len k ambulantnym PSY: prvykrat, ked som ochorela (pred 7 rokmi), navstevovala som PSY, ktora ma temer vobec nechapala...bola som na tom velmi zle vtedy a vobec som nemala s niecim takym skusenosti, tak som ju nezmenila...lieky pomohli, ale uplne vyliecena som nebola...teraz mam druhu epizodu, nie je to az take zle, kedze som to podchytila vcas, a liecim sa u inej PSY...ta je velmi super, chape ma a rozumie mi...dobre sa s nou keca...takze zalezi od toho, ako ti PSY sadne...ak nenajdes vhodnu na prvykrat, nevzdavaj to, a hladaj dalej...drzim palce! :o)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

skúsenosti na psychiatrií... - Fórum - ZDRAVIE.sk