TAKTO CHUDNÚ HRUŠKY

Príspevok v téme: TAKTO CHUDNÚ HRUŠKY
ssia

cawte baby, hrusky. mame dost zlu postavu, ze? ale hadam sa to bude dat zlepsit, ak si navzajom poradime, pustime sa do toho spolu a tak. ja by som tiez chcela schudnut, resp. spevnit tie blbe miesta (stehna, zadok, boky)aby som vyzerala tak...stihlo? asi hej, takze cakam na vase odozvy a pustime sa spolu do chudnutia.
ps.: piste, uz sa na vas tesim:)

ssia

hrusky maju:
- uzky pas (niekedy aj pod 60 cm - ja)
- male prsia
- nemaju tuk na chrbte, alebo ho maju len v dolnej casti chrbta, tesne nad zadkom
- maju siroke bedra, zadok
- tuk je najviac na stehnach a na zadku
inac baby, uz dlho sme tu nepisali, kolko sa vam podarilo? mne zatial skoro nic...") ide to pomaly

nivaaa

Klik sem ... www.nivea.sk ... potom v pravom hornom rohu najdete odkaz "RADY" potom si dajte starostlivosť o telo a potom v okne sa vám objaví "môj fitnes tréning" no a potom si vyberete svoj typ postavy.)

nivaaa

Klik sem ... www.nivea.sk ... potom v pravom hornom rohu najdete odkaz "RADY" potom si dajte starostlivosť o telo a potom v okne sa vám objaví "môj fitnes tréning" no a potom si vyberete svoj typ postavy.)

danula

to tu musite vkuse dakych bezcov a sportovcov rozoberat?!my nikdy nebudeme take len ak by sme sa zacali tomu profesionalne venovat!!=//

salome

kofola, ja som písala, že svalnatí sú šprintéri, aby na krátkej trati vyvinuli čo najväčšiu rýchlosť a na to treba svaly; vytrvalostní bežci boli chudí, šlachovití!!!!!!!! Ak si pôjdeš občas zabehať v pohodovom jogingovom tempe, stehná ti nenarastú, neboj. Len sa zmier s tým, že my hrušky nikdy nebudeme mať nôžky ako tyčinky, gény sú sviňa, neoklameš ich. Tyčinky majú jablká.
Pre ostatné: tie cviky na woman.sk sú dobré, hlavne tie na vnútornú stranu stehien, tie sa mi osvedčili.

jessy

kofola.... počuvaj... raz a navždy: ked si len tak pojdeš zabehať po nejakej hrádzi, pomaly, aspon tých 6 km, stehná ti počase schudnú... nie veľmi, ale budeš to na nich vidieť, že sú chudšie... my sa nemožeme pozerať na šprintérov na olympiáde!!! Oni trenuju každý den dvojfázové tréningy, z čoho trištvrtinu strávia v posilňovni... samozrejeme, že sú svalnatý..... ale lahký, kludný klus po hrádzi, radšej dlhšie a pomaly, nie rýchlo a krátko, to ti len na stehná prospeje... ešte raz ti prizvukujem že po hrádzi, lebo na hocijakom inom tvrdom povrchu ťa počase budú bolieť kolená a kĺby.... ok? :) A neboj sa ani ty urobiť sem-tam nejaké drepy či chytiť činku do ruky a pocvičiť stehenné svaly... to aby si ich trochu spevnila, aby si ich nemala ako želatína.... takže občas aj trošku precvič tie stehienka :) pozri stránku www.women.sk