TAKTO CHUDNÚ HRUŠKY

Príspevok v téme: TAKTO CHUDNÚ HRUŠKY
ssia

cawte baby, hrusky. mame dost zlu postavu, ze? ale hadam sa to bude dat zlepsit, ak si navzajom poradime, pustime sa do toho spolu a tak. ja by som tiez chcela schudnut, resp. spevnit tie blbe miesta (stehna, zadok, boky)aby som vyzerala tak...stihlo? asi hej, takze cakam na vase odozvy a pustime sa spolu do chudnutia.
ps.: piste, uz sa na vas tesim:)

salome

Ahoj hruštičky, nechcem vám kaziť náladu, ale to švihadlo, podľa mňa nie je až taký dobrý nápad. Nápor na kolená a otrasy na chrbticu. Na druhej strane, je lepšie robiť niečo ako nič. Z vlastnej skúsenosti vám môžem povedať, že na moje problémové partie, vlastním jeden pár stehien typu "rajtky", zabral bicykel a beh. Nie je to ešte ideálne, a ani nikdy nebude, ale vyzerám, aj podľa názorov iných, lepšie. Chcelo by to ešte posilňovať horné partie, aby sa vyrovnali disproporcie s dolnou polovicou tela, ale nedokážem sa dokopať do fitka na tie stroje.

schody

ludaaa... ja som dnes vysla poklusom az na osme poschodie s 5kg taskou :) nieze by nam nesiel vytah, ale proste som si povedal, ze spravim nieco pre seba! a tak ma nohy boleli.. no fakt riadne :) toto spravit viackrat za den a je to :)

miselka

ja tiez vobec neviem ci to ma nejaky ucinok, ja som to ani nie 5min cvicila..ale najlepsie je ze mam take kratsie svihadlo, a som si musela davat pozor aby som sa nezabila .)

fried

miselka: :-))))), no ja neviem .. ma to vobec ucinok..?? Aj ked dame tych ,,az" 100 preskokov ... ale predsa... trva to ... chvilku ... (teda aspon mne)... a tak neviem, ci je to vobec efektivne... .Takych 20 minut... to si neviem ani predstavit:)-

fried

oli: ja som vcera dala 100 cez svihadlo ... a do postele som sa doplazila:D... snad sa to zlepsi ... ale bavi ma to!