Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tlak na hrudi a bolest srdiečka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzininka

cibulka..ako?,už lepšie??ja má tiež bolesti srdiečka..aj sa mi ťažšie dýcha...obvodný vraví, že je to asi chrbticou alebo psychikou...mám aj prolaps mitrálnej chlopne....

svetlana6

hm, cibulka, ja to mavam obcas tiez, tak 2-3 x do roka, sice som nebola na nejakych speci vysetreniach (lebo co sa tyka srdiecka si myslim ze som zdrava) a casom som dospela k nazoru, ze je to PSYCHICKEHO razu! tzn. objavuje sa to, ked sa zjavi nejaky stres, uzkost, ale niekedy len tak ked sa citim dobre (aspon si to myslim), ale v podvedomi to uplne ok asi nie je. co s tym, neviem. vzdy to totiz prejde. a objavi sa znova za cca pol roka :/ skus sa nad tym zamysliet, ci to aj v tvojom pripade nemoze byt skor psychikou, kedze lekari nic ine nepotvrdili.

RNG

Tiez mozna tetania alebo zapchate zily.
Prter istotu, a to radim kazdemu, ber lyzicu lecitinu raz za tyzden a nejake mineraly, najlepsie dobru zmes na kosti.Vacsina ludi na starost trpi osteoporozou,, menej ti, co maju masivnejsiu kostru.Doplnkami sa tomu da vyhnut.

cibulka

Hej mam problemy s chrbtickou stale ,ale vsetky testy su v poriadku. idem este k endorinologovy ci to nieje stitna zlaza..
Pilates cvicim pravidelne aj sa hybem pravidelne..ale najhorsie je to vecer ked zaspravam..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tlak na hrudi a bolest srdiečka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk