Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KTO BOL NA LAPAROSKOPIU???

kikulka

janečka,treba počkať,aj keď ťa možno nebolí brucho,bolo to rezané a musí sa to zhojiť,počkaj aspoň mesiac-dva

jancecka

neviete či môžem normálne chodiť cvičiť do posilky, ked som bola na laparoskopiu? či ked je mesačná sexuálna abstinencia treba si dávať pozor aj na toto?

jancecka

ahojte, vo štvrtok teda idem, ale chcem sa spýtať, jedna pani mi dnes v nemocnici ako som bola na anesteziologii povedala, že pred laparoskopiou robia aj klistír, je to pravda?

pusate

Fidorka,a to ti ten žlčník aj vybrali? ved ked ja ked mi ho vyberali som bola celá ohadičkovaná,nechápem to...ani drenáž si nemala? ved doktor mi vravel,že pri vyberaní žlčníka je drenáž dôležitá,aby sa zabránilo infekcii,alebo otrave krvi...

fidorka 2

ja som bola aj na laparoskopickom vyšetrení, kedy mi odobrali aj vzorku pečene, podotýkam že BEZ NARKÓZY /som myslela že to neprežijem/ a potom som bola na laparoskopickej operácii žlčníka, a to bolo v porovnaní s tým vyšetrením len pohádka.

pusate

mia ačo ti robili,žlčník? tá hadička to bola drenáž,to aj ja som mala. a to si musela s tým ísť aj na wc? ja som mala v mechúri zavedenú hadičku-katéter a v nose tiež hadičku-sondu na odvádzanie zvratkov,vraj po narkúze sa zvracia...ty si nič také nemala?

mia

AHOJTE...JA SOM PO LAPAROSKOPII.ROBILI MI JU PRED ROKOM.CELI ZAKROK SOM BOLA V NARKOZE.KED SOM SA PREBRALA,NEMOHLA SOM SA POMALI POHNUT.V JEDNEJ RANE SOM MALA HADICKU,NA KONCI KTOREJ BOLA NADOBKA,DO KTOREJ SA ODVADZALA KRV.BOLO TO HROZNE,HLAVNE KED SOM POTREBOVALA IST NA TOALETU.HLAVA SA MI TOCILA A MUSELA MI POMAHAT SESTRICKA.DOMOU MA PUSTILI 2.DNI PO ZAKROKU.TERAZ JE TO V POHODE.JAZVICKY SU MALE,TAKMER NEVIDITELNE.

jancecka

no to som počula, že ked sa človek prebúdza z narkózy, tak bud nadáva,alebo plače,alebo sa rozrpáva sám so sebou,som zvedavá kam budem patriť ja

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KTO BOL NA LAPAROSKOPIU??? - Fórum - ZDRAVIE.sk