KTO BOL NA LAPAROSKOPIU???

pusate

haha,ja ked som sa prebrala,tak som bola uviazaná,ani poškrabkať som sa nemohla,tak som poprosila sestričku,nech ma odviaže,ved ja si nič nebudem vyťahovať,to by ma nenapadlo,a ona mi na to povedala,že pred 3ma hodinami som hovorila dačo iné a že som bola vulgárna a agresívna a tak ma zviazali,ale ja som sa vraj mikala a škaredo som im vynadala a že mi preto museli ešte dať sedatíva aby som zas zaspala,je ale moc divné,že do teraz si na to nepamätám,že by som sa tak správala,asi som bola nadrogovaná tou narkozou:-D

schia

Žiadne hadičky,žiadne vývody,...nič!
Možno aj preto,že mi nič nebrali.Na druhý deň som už išla domov,gaťúšky som však ani náhodou nezapla :) a doma nosila svoju XXL sukňu :)chodila síce ako porazená,ale dalo sa ja mám fóbie s nemocníc a doktorov tak ak je len najmenšia možnosť tak prchááám :)
Tento rok 2mesiace ma ale dusili riadne na chire,to som skoro hneď do Pezinka putovala a to som mala už aj sondu v nose blééék :( sama som ju vytiahla to ma chceli uviazať :)

dianka.1

mne robili laparoskopiu kvoli podozreniu na endometriozu. nebolo to vobec nic hrozne, robili mi to v epiduralke a nic som necitila, ani potom. hned v ten den vecer som isla domov. potom sa mi trosilinku tocila hlava, ale na druhy den uz absolutne ziadne problemy. mam len v pupku malicku jazvu.

jancecka

pusate ale ty si bola na laparoskopii žlčníka,mne idú sledovať zrasty a myslím ž e aj schia bola na laparoskopii so ženskými vecami D: bože to si mala aké strašné D:

pusate

schia, a to si nemala po prebratí z narkozy katéter v moč.mechúri a hadičku v nose a ani drenáž? lebo ja by som sa v ten deň večer s takými blbovinami po sebe asi nepostavila a na vyše to mooc bolelo najme ked mi zaživa vyťahovali tú drenáž auuu ale potom sa mi dosť ulavilo a to mi vyberali až na druhý deň a potom som 2dni ešte bola na infúziách čo som nesmela jesť a až potom som mohla pomaličky vstať a prejsť na záchod...a tiež som mala naduté brucho,to je vraj pooperačný opuch,ale časom sa to stratilo...

[zruseny12]

jancecka,je to normalne,lebo nevies, co ta caka....ved kazdy ma obavi o seba ked ide na nejaky zakrok,nech ti to dopadne ok....

schia

Aj ja som bola,ale není z čoho...uvidíš sama potom.Každý z nás si myslím,že keď ide o jeho osobu v spojitosti hlavne so zdravním tak nás chytá panika,ale neboj všetko sa dá zvládnuť,len aby výsledky boli z toho dobré a malo to význam či úspech.Tak veľa odvahy a síl :)

schia

No ja som bola skoro ako tehotná a nedalo sa ani "stiahnuť" :)
ale možno je to individuálne u každého,ale si myslím,že je to prirodzené keď si zoberieš,že Ti "otvoria" a prezerajú v bruchu orgány.