Mykóza v pošve

russie

Ahoj ja som mala tiež problém s imunitou,dlho som to riešila s lekarom stále som mala opakované mykozy lieky aj maste zabrali na pár týždňov,doporučili mi nejaké nové enzými a že je to presne na môj problém .Volá sa to Enzymax skús sa poradiť s lekárom nech ti o tom niečo povie

Katka Katy

Keď sa tento problém vracia, musíte pátrať po príčine. Skúste užívanie laktobacilov, vyhýbajte sa sladkostiam, používajte bavlnené spodné prádlo, perte bez aviváže v detskom prášku a spodné prádlo žehlite. Ja napríklad vobec nemožem ísť do bazénu, lebo by som hne´d mala mykózu. Takže sa už teším v lete k moru, lebo len tam mi to nehrozí

patulik99

Mne zas wobenzym nepomohol vobec. A neodporucala by so ho ani tebe ak si na zlozky alergicka a podobne. Ak mas oslavenu imunitu odporucam profizym ktorý je prirodny a ma rovnake ucinky ako wobenzym. Tez som pre alergiu nemohla uzovat wobenzym lebo som mala neskor problemy s pecenou. A na mykozu ti odporucam candix, tiez je prirodny a super. O oboch vyrobkoch sa viac docitats tu -odkaz odstránený- takze ak sa ti chce isto to skus. Ja som s touto pliagou bojovala rok. jaj a ešte ze je velmi dolezita psychika, dat sa dokopy a mysliez pozitivne. no stresss!!! ;-)

Dadida

Mne nepomohli všetky klasické osvedčené lieky, doktorka povedala že mám nejaký rezistentný kmeň plesní alebo baktérií. Napísala mi Lomexin kapsule a teraz je to 3 týždeň čo je pokoj. Modlím sa nech sa to už nevráti!

baska25

ahojte baby tiez som trpela na tuto hroznu pliagu a strasne mi pomohli grepove kvapky Citricidal! Pricinu mykozy treba zvnutra riesit samozrejme ked prepukne naplno treba aj tam dole ale dokial nebude imunita v poriadku problemu sa nezbavite. Ked som ich zacala uzivat ihned sa mi polepsilo kazdej babe vrelo odporucam :) drzim palce nech nas taketo problemy obchadzaju :)

Brckava111

Ahojte vsetci, aj ja by som sa chcela podelit s vami o svoje skusenosti a hlavne vam poradit ako sa tej hnusnej pliagy zbavit. Mam 23 rokov a mykoza ma trapila uz od 18 rokov. Nemam ju uz skoro 3 roky.

Neustale svrbenie, palenie, bolesť, tak som sa skriabala ze mi az opuchli vaginalne pysky, a som krvacala ...no zly sen. Vtedy vam poviem ze som sa nezmohla na nic chcelo sa mi umriet. Uzivala som mykomax ktory zabral len tak na tyzden, neustale sa mi mykoza opakovala, gynekolog mi predpisoval same somariny, zehlila som si spodne pradlo, nejedla sladke, proste vsetko co som sa na internete docitala som sa snazila pouzit... No vzdy sa mi to vratilo... Do mesiaca som mala mykozu aj 4 krat a vkuse. Priatelovi som sa hanbila povedat co mi je a on nemal ziadne priznaky tak som vzdy uzila tabletku, nespavala s nim a ked ma to prestalo svrbiet tak som s nim spala.

Jeden den som sa rozhodla ze s tym musim vybabrat!!! Ze musi byt nieco na uspesne vyliecenie! Kupila som si mycomax a canesten vaginalnu tabletku a candivac. Priatelovi som kupila trojbalenie mycomaxu a canesten krem.
Uzila som mycomax , na dalsi den som si zaviedla vaginal. tabletku a potom o dva dni som zacala s 30 dnovou kurou candivac. Priatel uzival kazdy den jednu, 3 dni tabletky mycomax. A potom si nasledujuci tyzden natieral penis canesten kremom. A potom o mesiac som mohla s priatelom pokojne spavat a po mykoze ANI CHYRU ANI SLICHU! Zabojovala som vsetkymi moznymi sposobmi a som stastna konecne!!
Vela som na nete citala o mykoze ze zije aj v tele a aj vo vagine tak som ju nadobro odstranila! Pokojne som si jedla sladke a mykoza stale nikde! Hlavne nepodcenujte vyliecit aj partnera! Lebo myslim si ze aj koli tomu sa mi to vracalo ze on mi to prenasal stale naspat! Aj ked nemal priznaky!

Vela stastia v boji proti mykoze! Da sa nad nou vyhrat len treba zabojovat vsetkym a naraz! Nech tu pliagu eliminujete a nech mate konecne pokoj!!!
Drzim palce!!!

Zuuzkaa

Mám len 13 rokov, ešte som nedostala menštuáciu. Môžem mať aj tak mykozu? Tam dole ma to svrbí. Nie neznesiteľne ako sa tu píše, ale je to dosť nepríjemné. A mám vo výtoku také biele hrudky. Dá sa to liečiť bez návštevy gynekológa?? Prosím odpíšte. Zuzka

pilka22

Ahojte. cchela by som sa vás opytat či sa moze stat ze dostanem vaginalnu mykozu a za tri dni mi prejde. Pouzivala som b-komplex robila som si ocotvy kupel. Myslite ze sa to da nakazit aj od partnera?? aka je sanca?