Krasa...niekedy na skodu?

Príspevok v téme: Krasa...niekedy na skodu?
karkulka

Myslite si,ze niekedy je krasa viac na skodu ako na nejaky osoh?Mate s tym uz nejake skusenosti?Myslite si,ze pekne zeny to maju v zivote tazsie?......mne napriklad priatel prestava verit,pretoze si mysli,ze som k nemu az prilis pekna a zacina ma upodozrievat z roznych podla mna "somarin"...dakujem za reakcie

[zruseny12]

???,pozri ked nevies ,co je to sranda tak sa ani nevyjadruj...nahodou ten prispevok ma velmi pobavil,ale nech mi nikto nehovori,ze takto funguje aj v zivote...a ten kto to napisal by mohol pisat aj do nejakych humornych casopisoch...takze pohov...

???

mariaa ty si po sebe svoje riadky necitas alebo co??? Vo viacerych temach si nejaka divna, vyjadrujes sa moc divne. Co tak keby si si dala pauzu???

!!!

ano krásna žena nemusí toľko pracovať. U nás v robote jasný príklad. upratovali sme celý obchod, kancelárie, jednoducho sanitačný deň. A makali len tí " škaredí", krásavice a sexice len stáli v predajni a dávali pozor. A keď som sa pýtala, že prečo aj ich nepošlú upratovať, aby vedeli čo je skutočná práca,tak vedúci povedal, že oni to tak dobre nevedia urobiť. No takú kravinu povedal. Tak oni sa budú pestovať a kvitnúť do krásy a my ostatní sa zoderieme. A to máme rovnaké platy. FUUUJ!!! A potom, keď sme išli domov, my ustaté, špinavé a spotené a oni vymaľované, navoňané, oblečené v minisukniach a výstrihoch, oddýchnuté, lebo celý deň nič nerobili. A náš milý vedúci ich ešte aj pozval na kávu a na ostatných sa ani nepozrel. My by sme v takom stave aj tak neišli ale opýtať sa mohol. A uvidíme aké budú premie. Opäť FUUUJ!!!

frontman

iste su momenty, kedy je to na skodu, ale vacsinou je to jasna vyhoda.
pre zenu je jej krasa tovar, ktory moze na trhu dobre spenazit.
a 99,99% zien sa to aj snazi urobit, ci uz tak, ze sa predaju ako manzelky, alebo pri zamestnani, pekna zena nemusi tolko pracovat.

sonka

Krása može byť na škodu, keď sa to s ňou už preháňa a dievča či žena sa snaží kopírovať vzory modeliek z časopisov, čo sú len nejakou ilúziou, nie skutočnosťou. U mňa je krásna upravenosť a čistota. Platí zásada, že keď nie som umyta, tak make up si ani nedám. Samozrejme, že sa aj primaľujem, ale všetko s mierou a na čistú pleť, veď mie na škodu sa vraví, že menej je viac. Takže krásna s mierou a tiež sa nie je dobré ís)t hlavou proti múru a s niektorými vecami sa vyrovnaťˇ.

asdf

tiez si myslim, ze pekni ludia sa tu stazuju az prilis, ze su chudacikovia pekni ;) Iste to ma urcite mensie nevyhody ako vsetko, ale vyhody vyrazne prevysuju. Stazovat by sa mali ini...A tie reci, zeby najradsej pekne neboli su len take recicky, keby prislo na skutky, kazda by peknou ostala :) Je to proste nepopieratelna a poriadne velka vyhoda