prosííím aký je váš názor?

lenulienocka000

moniqa87 dakujem za tvoje slova...viem ze jeho umysel nie je dostat ma do postele ani nic podobne..povedal mi ze ma ma uprimne rad a ze zalezi na mne ako sa rozhodnem....viem ze ked niekoho lubis nezalezi na veku...a trosku sa toho bojim...ale rozhodne ho nechcem stratiť....pochadzam z rodiny kde sa moja mama a aj 3 sestry vydali v 19...ja v prvom rade chcem dokončiť strednu školu a potom by som chcela vyskúšať s ním žiť spraviť si výšku a možno si ho aj vziať....lúbim ho a dúfam že všetko bude ok...ved ak je to ten pravý....malo by sa to nejako podariť :))) ale dakujem za tvoje slová

moniqa87

zalezi od toho nakolko si zrela ty, lebo on uz od takeho vztahu bude asi dost ocakavat a nie kazde 17rocne dievca sa chce hned viazat, zvaz to sama podla seba, ale rady zo svojho okolia tiez celkom neodmietaj, teda ak su konstruktivne a nie typu "je prilis stary"
... ja som jedneho 26 rocneho odmietla ked som mala 17, ale nie preto, ze by bol pristary (aj ked som mu to tak odovodnila), ale preto, ze to bol stary suknickar... takze si myslim, nepozeraj na vek, ale na to aky je to clovek a co od toho ocakavas ty

lenulienocka000

rockerka25 ja viem že tento muž je všetko čo chcem...mala som jeden vzťah pred pár mesiacmi bol koniec...ten chlapec mi velmi ublížil......a viem že s týmto človekom by to mohlo byť úžasné...viem si predstaviť s ním celý svoj život.....len sa trošku bojím že je dosť odo mna starší....

rockerka25

nie.....ale neviem či si už vyspelá na taký vzťah....ved 27 ročný muž chce od svojej partnerky viac ako 17ročný chlapec. musíš si to všetko prehodnotiť aby si sa potom nepopálila.

lenulienocka000

dakujem vám za podporu-...........tak sa do toho asi dám..........velmi ho mám rada....a myslím si tiež že by nemusel byť tento vekový rozdiel taký hrozný...len niektorí ludia z okolia vravia že je pre mna moc starý....
a bola by som rada keby mi píšete ešte vaše názory :))

igua

ziadny problem. ked som zacala chodit s mojim drahym mala som 18 a on 2krat tolko. neviem si predstavit, ze by som si s niekym rozumela viac ako s nim. je pre mna vsetkym.