Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PROBLEM S DYCHANIM

Príspevok v téme: PROBLEM S DYCHANIM
zazzy

Dobry vecer. uz 10 dni som chori, bol som nachladnuty a mal som aj kasel. teraz mam vsak velke problemy s dychanim. ak si lahnem na postel, hned mam zachvat kaslu a problem nadychnut sa. doktorka mi dala sirup na ukludnenie, ale nezabera. poradte mi prosim nieco, co uvolnuje dychanie. velmi pekne dakujem

adka113

Ja to mam snad najhorsie,problemy s dychanim zacali z nicoho nic a to nemam ani nadchu och je to strasne jedine co mi pomaha je hap-ci a aj to len na chvilocku zajtra padim k doktorke takze uvidim...

gregor

Na problémy s dýchaním by som ti doporučil užívať prírodnú liečivú vodu Bílinskú kyselku s vysokým obsahom hydrogénuhličitanu (trocha slanej chuti)a to v dávkach 250ml na lačno 30min pred jedlom ráno, obed, večer. Preventívne ráno. Pomôže ti pri odhlienovaní a s dýchaním. Zakúpiš v lekárni alebo h-nova. S pozdravom Gregor.

ethel

Robili ti aj RTG plúc?To by som si na tvojom mieste dala urobiť keďže sa ti zle dýcha.Sirupov na vykašlanie je plná lekáreň,podla toho aký máš kašel-ak vlhký tak si kúp nejaký mucosolvan,ambrobene...Ale ja navrhujem dať sa poriadne vyšetriť.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PROBLEM S DYCHANIM - Fórum - ZDRAVIE.sk