Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako objednat to CD, pls!

Príspevok v téme: Ako objednat to CD, pls!
minnie mys

Prosim, dopredu sa ospraveldnujem ze to bude totalny offtopic, ale nepoznam lepsiu stranku kde by mi poradili, ak niekto pozna odpoved. Chcela by som si objednat jedno CD-cko, ale na stranke sa pise toto:

To order please send a check or money order in the donation amount of.....

Vie mi tu nejaka dobra dusa povedat, ktora sa do toho aspon trocha rozumie co je to "money order"? Nemam sajnu ako to funguje! Na ebay-ji sa dane CD-cko nevyskytuje a paypal odpisali ze neakceptuju. Prosim ak niekto z vas vie, ako toto prebieha a ako ho mam objednat tak mi pls napiste. Diky
A hudba predsa lieci, takze to je aspon trocha o zdravi, LOL ;)

minnie mys

Agina, ty myslis ten sposob platby, ze to tam mam pokukat? Na mojasvadba?:D Si si ista? No ok, ved nic za to nedam, aspon pokukam svadobne veci ked ine nie :D. Dik

minnie mys

Vecernica, diky za odpoved...Ak myslis rovno z netu tak, ze ich stiahnes, tak bohuzial, neda sa! (ja som skusala bearsheare tiez) Ved este ani CD original neviem najst na ebay...Proste su iba dve varianty kupy...jedna priamo cez stranku dotycnej spevacky...lenze oni to expeduju iba do usa podla vsetkeho...pisala som im mail ci posielaju aj na SR, a kolko by to stalo atd..ale zatial sa mi nik neozval...druha moznost je objednat od louisiana music factory, ti ale neakceptuju paypal, a musela by som to uhradit tym "money order"om, co ale nemam sajnu ako funguje a co s tym! Neviem kde to zobrat, ako to vyplnit, co to vobec je! A to poslem a kde mam zaruku ze nieco spat dostanem? Ci co to je za vec, chapes :D. Nevies nahodou? Lebo ja to vazne pocujem prvykrat a som uplne vypatlana do takychto veci.
Kreditnu kartu nemam, iba debetnu, takze neviem ci by sa ten druhy sposob platby dal tiez vobec uskutocnit.
Strasne som chcela to CD, ale uz sa mi to zda takmer nemozne.
Je to inak mladucka spevacka, a posobi zatial tam v louisiane (preto je taka veda to zohnat), ja som ju vyhrabala na youtube, sama sa zaujimam o hudbu, a videla som uz plno spevakych videi, ale ked som natrafila na tuto a popozerala jej videa (no najma tie co ma na stranke) tak som zostala uplne v udive...no akoze ako 10rocna zaspievala take pesnicky tak, ze ani nepocujes ze to spieva decko, bez srandy. Ale nemyslela som, ze to bude taka veda obstarat to cd, ale vyzera to tak ze mozem dat zbohom...:(

vecernica

no pisu zhruba to ze ak si ches objednat cedecko, tak mas im poslat peniaze alebo sek, v danej hodnote.Inak prosim ta preco si kupujes cd??ja mam veci rovno z netu .Co potrebujes mozno mam?
a este je mozne, ze neakceptuju nas platobne karty, lebo nasa kreditka neni ozajstna kreditka ako je na zapade...aka je to stranka?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako objednat to CD, pls! - Fórum - ZDRAVIE.sk