Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nadbytocna kost...co teraz?

Príspevok v téme: Nadbytocna kost...co teraz?
darina_dara

ahojte mna to ani tka netrapilo ze mi nieco "trci" pod kolenom ale pred nedavnom som bola na rentgene s kolenom len kontroly po 2rokoch od urazu...a lekar mi povedal ze mam jednu kost navyse...vlastne ze mam vsetky kosti na miest vsetky kosti spravne a bolesti kolena mozem mat z tej 4,5 cm kosticky ktora mi vyrasta zboku tej dlhej kosti pod kolenom stretli ste sa s tym uz niekedy? co teraz?

cimi congo

mam ten isty problem, tiez mam pod kolenom taku malu kost, ale nechcem si to dat vybrat, nakolko sa strasne bojim operacie. Moze to sposobit nejake vaznejsie problemy ?

cypri21

Ahojte.. nepozna niekto sposob odstranenia hyperkaluze po zlomenine? Na pistale sa mi na mieste zlomeniny vytvorila osifikatenim nadmerna kost..akesi zabalenie zlomeneho miesta. cez rtg to vyzera ako tenisova lopticka.

Nemozem najst info na nete.. pomozte.. DAKUJEM

marlennn

ahoj, no je to haluz,znie to neuveritelne, ale ja osm mala rovnaky nalez na rontgene, ale ja som mala vyrastok na sanke, proste zo sanky do priestoru mi vyrastala kost, vyzeralo to hrozne, a predstav si, proste ked som s tym mala ist do nemocnice,lebo ma zubar poslal, tak ona sama zmizla a pritom to nebol tukovy vyrasotk, tak nechapem.. mozno sa aj tebe casom strati