Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

TRVALá NA MIHALNICE!!

randyja

s Rikou súhasím... ja som tiez bola na trvalu ... a... nic... usudila som, ze s tym vlastne ani nic nepravim... mne nechyti ani farba na vlasy a pod.... takze nebude zo mna zdiadna zmurkajuca babika.... :(

elekta

Rika to nie je mozne, potom si to nemala dobre urobene. Po trvalej musis mat vytocene mihalnice ako po vytoceni kliestikmi

Rika89

nojo mala osm ju asi dva krat ale pravdu povediac nic som ani nevidela niakz rozdiel!!!!podla mna zbytocne vyhodene peniaze

elekta

Nemozu ti vypadat, lebo ta trvala je vyrobena specialne na oci, takze ani nestipe. A proces trva cca. 1hodinu. Na konci ti da aj taky kondicioner na vyzivu. Pocit je podobny ako ked ti kozmeticka farbi mihalnice :-)

elekta

Chod ku skusenej kozmeticke, lebo taka co ti to bude robit prvy krat, mozes dopadnut ako "motyl Emanuel". Natoci ti aj spodne nahor a horne budu kucerave :-) Ale ked ti to urobia pekne, je to fajn. Odporucam ti salon na Mikulassej 27 v Ba. Mne to tam robili a vyzeralo to super, ani spiralu som nemusela pouzit.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

TRVALá NA MIHALNICE!! - Fórum - ZDRAVIE.sk