potrebujem poradit-sek,POSTA

Príspevok v téme: potrebujem poradit-sek,POSTA
bezradna2

viem ze to sem nepatri,no potrebujem poradit v jednej veci:zaplatilasom sek a zistilasom doma ze som zabudla vziat ustrizok z okienka!ked som sa vratila,posta bola zavreta,dalsi den som nestihla, no a ked som dalsi dosla, tvrdili ze nic tam nenasli-ziaden ustrizok.balasom sa ze platba nenabehne,tak som opakovane telefonovala a ubezpecovalima,ze trva aj vyse mesiaca kym nabehne. no uz je to mesiac a pol a nic a ze teda uz to asi nenabehne no a ja ten ustrizok na 2000sk nemam a nechce sa mi to 2x platit ked som zaplatila!!! neviete co robit?lebo sa obavam,ze to ta pani stopila-stornovala a ustrizok znicila ked som ho nevzala,nemam ziaden doklad a tvrdilami ze som ho tam nenechala...mozem daco spravit,ci nemam sancu? dik za reakcie

bezradna2

hehe, no tak asi ked to vyslo v novom case nebola nedela ale pondelok predsa

- a pre !!!
vykricnicky a vy ste take roztomile so svojimi vyrazikmi

!!!

Ano, Zitneho havarka bola 29-teho...Moja, ale to bola nedela, vtedy si na poste mohla byt tazko...A si inak dost čaptuľka, ked vies ze si tam nechala ustrizok a este ani datum si aspon do kalendara nezapises.

DESmodka

asi 29. juna... nenechaj to tak... ved preco by si mala platit 2 krat??? trvaj natom aby ti to vydali, mali to spravit hned!!

bezradna2

:)) diky, nic to, nejako bude, ved to nieje tak vela,len o princip mi slo, ale aspon som si spomenula na datum,teda situacii skor-ked zitny zrazil toho chlapceka a pisalito v novom case tak vtedy,len este som nezistila datum ze kedy,neviete nahodou,nech nepatram. vdaka

DESmodka

no mne toto tiez stalo... ale ked som tam sla tak mi hned vystavila novy ustrizok bez problemov... aj tebe ho hned mala vystavit... musis byt tvrda, lebo niekedy je to otras na poste a nie len tam...

bezradna 2

dakujem vam, ale praveze ja neviem kedy som to presne platila, uz je to asi mesiac a pol no a ze za kazdy den kedy chcem pozriet ci tam nemaju taku sumu-ziadne registracne cislo/lebo ho neviem, nemam kopiu seku...?/ze musim zaplatit vyse sto korun za kazdy den co poziadam pozriet no a to by ma vyslo teda aj na tu sumu co som platila takze asi i tak budem musiet zaplatit novy sek. i mne to pride cudne, myslela som ze je to jednoduchsie ze pozru a vidia ci na to cislo uctu odisla pladba v tej sume ale asi nie, co uz. a este otazka, ak by to dakto stornoval tu moju uhradu a peniaze si nechal, to asi uz nik v tom PC nezisti, ci ano?da sa tam zistit stornovanie-ze akoze som VRAJ nezaplatila?diky vam

agina

Bezradna nestresuj. Ked ides platit sek, tristvrtina toho seku zostava na poste a stvrtinu /ustrizok/ dostanes ty. Cize ta druha polovica tvojho seku zostala na poste a ze ty si svoj ustrizok stratila, vobec nevadi. Dozaduj sa ho, ak platba nenabehla. Inak je to divne, lebo platba sekom nabehne do 3.dni od zaplatenia.