Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mam pred dvadsiatkou a citim sa fajn :)

Príspevok v téme: mam pred dvadsiatkou a citim sa fajn :)
tajomna19

caute vsetcii :) napadlo mi zalozit takuto temu, lebo viem, ze presne taka ista tu uz je, akurat, ze tam je troska starsia vekova kategoria, no tema sa ujala a vzdy je co citat :) neprispievali by sme zasa sem my mladi?? :) problemy, radosti, poradili by sme si, tak ako oni riesia problemy v rodine, praci, my mozeme tiez, akurat skolu a zasa nase priority, hm?? :) bola by som rada, ak by sa tato ujala a mala aj zmysel :)

tajomna19

gejsha a naozaj nemas sancu si najst ine zamestnanie, jednoducho pracu, ktora by ta bavila?? mozno sa ti podari este. no a s tymi doktormi, to ma mrzi, to je strasne, ked ich potrebujeme a oni nas len posielaju dalej a dalej. a ani poriadne nam nepomozu, akurat nimi zaberieme cely den a potom dalsi a dalsi a ziaden vysledok, ze co nam vlastne je. no ale dufam, ze sa ich coskoro zbavis a ze budes aj po zdravotnej aj po psychickej stranke fit :)

gejsha

tajomna,praveze praca ma vobec nebavi ale nemam na vyber a coskoro sa z nej asi zblazim a znova skoncim na psychitrii.ano raz som sa tam uz dostala na 4 mesiace ale koli inej veci ( kvoli ppp)...takze tak..dovolenku som si ani moc neuzila,beham len po doktoroch stale,lebo mam kopec zdravotnych problemov,takze mam obcas fakt pocit ze moj zivot je nanic zial..

tajomna19

madman, a preco sa takto citis, hm?? skus napisat troska viac, ze co vsetko ta trapi, ved nie vzdy je vsetko take zle ako sa zda, vsetko sa da vyriesit, skusime ti aj my pomoct :)

madman

mam pred dvadsiatkou a som v najvasej riti akej sa da ... este ani len 20 nemam a uz nedokazem najst jediny dovod, preco tu vlastne som ... okrem svojej mamy, ktora by si nezasluzila tu bolest, kebyze sa tu na to uz konecne vykaslem ... denno denna pretvarka pred vsetkymi ludmi, usmev, z ktoreho sa uz za posledne mesiaca stala natrenovana grimasa, s ani stipkou uprimnosti ... milion kamaratov, vsetci chlapi zo mna paf, prijata na uzasnu skolu, dieta z rodiny, ktora nikdy nemala hlboko do penazenky ... na ktoru rit mi to vsetko je???

tajomna19

esther, nevadi, ved dovolenka sa da vychutnat aj doma, ci uz nicnerobenim, citanim knizky, proste hocicim pri com citis pohodu a mas z toho radost, hlavne nemysliet na robotu, resp. na skolu, na povinnosti a poriadne vypnut :) dufam, ze teraz, ked si mala dovolenku, tak si si tiez dobre oddychla a stihla nazbierat nove sily, aby sa lahsie islo dalej :) a praca ta bavi?? prepac, mozno si uz o nej aj pisala, ale necitala som vsetky prispevky, tak akosi nie som v obraze.

esther

ahoj tajomna,to je super ze sa zase obnovila tato tema do ktorej som obcas aj ja prispela.to je super ze si sa nenechala dovolenku pokazit a ze si si ju uzila.ja som tento rok nebola na dovolenke nikde,prvy krat v zivote,od malicka sme niekam chodili no tento rok som mala naozaj tazky a netrufla som si ist na dovolenku,hoci vsetci ostatny s ktorymi chodime kazdy rok boli,aj ma volali no ja som nesla.momentalne si uzivam posledne dni dovolenky a potom znova do prace asi budem musiet ist.

tajomna19

ahojte vsetci :) uff, to mi ale dalo namahy, kym som tuto pomaly zabudnutu temu nasla :) no nevadi, idem ju troska obnovit :) takze - nepripisovala som dlhsiu dobu, lebo som dovolenkovala :) tento rok to bolo chorvatsko, ale velmi sa mi pacilo :) pocasie bolo nadherne, az prilis teplo, ani jediny raz neprsalo, more uplne ciste, teple, totalna pohodicka :) ja uz som taky oddych nevyhnutne potrebovala, lebo som bola mierne vystavena z povinnosti, tak mam opat nove sily na zivot :) napisem vam este veci, ktore ma mierne iritovali na dovolenke:
- rodiny s malymi detmi, ktore na plaz prisli presne o 12 a zotrvali tam do sameho vecera!! to uz je aka zodpovednost?? ako keby sa o tom tolko nehovorilo, ved vsade sa hovori, ze medzi 11 az 15 nechodit na priame slnko, toboz nie s malymi detmi!! a tie deti pomaly vyzerali ako cernosata, ale co z toho?? radsej budem svetla a zdrava ako tmava chora, no nie?
- niekolko metrov od plaze kazdy den prisla skupinka mierne nafukanych pipiek. samozrejme vrchny diel plaviek isiel hned dole. a potom tie ich komentare na ludi, ktori sa promenadovali okolo nich! no som si myslela, ze uz len vy ste tie spravne na hodnotenie ostatnych ludi. este stastie, ze sa usadzali na druhej plazi, akurat som okolo nich len prechadzala.
- niektory personal v obchodoch. akoze ludia tam z turistov ziju a oni sa takto spravaju?? to bol otras. samozrejme nie vsetci, nasli sa uplne mili ludia, nasi domaci boli fantasticki, taktiez v obchode blizko nas, ale ostatok teda nie. v jednom obchode mi odmietol vydat drobne, v druhom ma jedna predavacka pomaly sotila, aby mohla tade prejst, no proste des v niektorych predajniach. dokonca v jednej predajni vydal ten predavac nejakej pani roztrhanu bankovku a nikde jej ju nechceli vziat, tak za nim isla a on jej odmietol vyhoviet, pri tom sam vedel, ze jej ju daval!
- niektore ceny v stanockoch. v jednom stanku za taky isty tovar zaplatis o polovicu menej! no nic prijemne, ked zistis, ze si mohla za taku istu vec tolko a tolko usetrit.
no to je asi tak vsetko :) inak, som bola velmi spokojna, akurat taketo veci ma obcas nahnevali, ale aj tak som si dovolenku nenechala pokazit :)
a co vy?? :) caka este niekoho nejaka dovolenka alebo ju uz mate za sebou?? :)

esther

stredoskolacka:dakujem.vies mne to dava najavo skor otec,ktory nema pritom co hovorit,narobil take dlhy z ktorych sa uz nasi nespametaju a mama mu odpustila za vsetko,to nemal ona to spravila ze len kvoli nam,ale to fakt nemusela.vies,ja ako mala som mala vsetko co som chcela,znackove veci a proste tak,vsetko aj modre z neba pomaly a potom otec narobil strasne dlhy hazardovanim a nemali sme zrazu nic a mna to zasiahlo najviac,ze som nemal uz svoj luxus a vsetko,ale som si zvykla na to mam je inak hrda na to ze spravila so svojich deti nenarocne,co nic nevypytuju,nic nechcu,vsetko si samy spravia,zaobstaraju..no neviem ci som cielavedoma az tak velmi,ale na vzdelani mi zalezi a myslim ze presne ako si povedala tak v zivote sa nestratim,teda dufam,nestratila som sa ani mesiace v zahranic kde som pracovala tak sa hadam nestratim a nenecham nicim znechutit ani tu doma u rodicov

stredoskolacka

esther,prepac,ze to takto napisem,ale je hnusne,ze ti to davaju najvao..si predsa ich dcera tak nechapem..a este sa aj zivis sama,podla mna je to na tvoj vek dost slusne..a este aj o studium sa snazis..podla mna sa vo svete nestratis :) a nie je dobre ak sa robi nieco na natlak..mozno ze je to takto lepsie,ze ta nezobrali..ak by ta ta skola nebavila tak by to nemalo velku perspektivu..dufam,ze tento rok tu to vyjde a budes robit to co ta bavi :)..aj ty mne pripadas cielavedoma..budem dufat,ze a obidve dostaneme tam kde chceme :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mam pred dvadsiatkou a citim sa fajn :) - Fórum - ZDRAVIE.sk