mam pred dvadsiatkou a citim sa fajn :)

Príspevok v téme: mam pred dvadsiatkou a citim sa fajn :)
tajomna19

caute vsetcii :) napadlo mi zalozit takuto temu, lebo viem, ze presne taka ista tu uz je, akurat, ze tam je troska starsia vekova kategoria, no tema sa ujala a vzdy je co citat :) neprispievali by sme zasa sem my mladi?? :) problemy, radosti, poradili by sme si, tak ako oni riesia problemy v rodine, praci, my mozeme tiez, akurat skolu a zasa nase priority, hm?? :) bola by som rada, ak by sa tato ujala a mala aj zmysel :)

karotka

esther....podobne..ale na druhej strane...same super veci ma cakaju, z ktorych sa mozem tesit..nova skola, umelecka, osamostatnenie sa, novi priatelia, vodicak, chcem hrat v divadle, na bicie....musim stale nieco robit aby som tie depky schovala prec:D

[zruseny5]

Výborna téma pre mladých dospelých ludí , mam 18 a cítim sa super , niekedy je stres a starosti , ale ved aj to musi byt , keby nebolo starostí , život by začal byt nudný ...

moniqa87

ja hlavne relaxujem a upratujem.... hihi... ako taka zienka domaca, ale uz aby som isla do skoly, tam je aspon vzruso ;-)

tajomna19

jej, super, som rada, ze sa vam tema paci a uz ma aj prvych pripisovatelov :) mne tiez pomaly tiahne na 20 a mam sa fajn :) esther, kludne aj napis co ta trapi, spolu najdeme nejake riesenie, uvidis :) karla1, no to ti blahozelam k takemu kroku ako je osamostatnenie :) urcite to bude nieco nove a fajn :) inak, nemyslela som si, ze teraz budu zakladat same taketo temy, ja som len chcela, aby sme mohli popisat aj my mladsi, kedze druha tema nie je pre nas az tak vhodna :) a co inak, ako travite leto? aj sa vzdelavate ci hlavne oddychujete? :)

karla1

no ja mam o par mesiacov 20 rokov a nemozem povedat ze by som mala nekaky super vek ale mozno ma nieco pekne caka,chystam sa osamostatnit co bude pre mna ako vykupenie

esther

fajn napad tajomna :)) ja mam tiez 20,no ze sa citim fajn nemozem povedat,mam viac starosti ako radosti,depresie....

moniqa87

vyborny napad, lenze teraz sa tu vyrojili taketo temy vsetkych vekovych kategorii, no to je mi haluz, no ja mam 20 a tiez mi je super, ved mi mlady sa ani nemame az tak naco stazovat, no nie?