Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam pred 30tkou a citim sa fajn:)

vecernica

najkrajsi vek najviac sil,,ale hlavne sa dobre v tomto veku rozhodnite pre partnerov,...Bala som sa toho tej 30 ky strasne,,a ani to nebolelo a nic sa nezmenilo,,praveze super som zacala blbnut myslim zabavat sa a tesit sa zo zivota>| este viac,,a s takym kludom ze uz som vobec nebola neista a nemala ziadne komplexy,{hoci tie som nikdy skoro nemala len v tvrdej puberte} ale dostanete taky nejaky nadhlad,,a muzov kolko sa len toci okolo vas..No super vek,

jajka

čas strasne rychlo leti a my ho ani nestihame využit, no su ludia co toho postihaju strasne vela, ako je to mozne? čím to je? nespávajú?

sisina

No,neviem, cim to je, ze roky ubiehaju tak rychlo, ci je to dnesnou sialene rychlou dobou, na nic nemame cas, aj ked mame techniku, ktora nam zivot paradoxne ulahcuje a zrychluje, alebo je to tym, ze sme starsi. Do 20-tky sa cas vliekol, presne, ako pise RNG, rok isiel pomaly a teraz? Nedavno boli Vianoce a zrazu je august! Nedavno som sa vydavala a mala 20 a dnes mam 2 dospele deti. Ale nejaku tazku hlavu si z toho nerobim, ze uz nemam 20 Iwonna, spravam sa tak, ako sa citim a citim sa mlado, tak mozno aj preto mi kazdy hada minimalne o 10 rokov menej. Mam 38 a vacsinou mi ludia, s ktorymi sa zoznamim a teda nevedia, kolko mi je a ze som vydata a mam velke deti hadaju 25, stalo sami, ze hadali 23...Je to velmi prijemne, zazila som rozne humorne situacie, napr. ked som sla niekam so svojou 18-rocnou dcerou, tak ma balili mladi chalani, no sranda. Takze moj recept pre teba: spravaj sa tak, ako sa citis a neries vek, je to len cislo...roky skratka nezastavis, ale citit sa mozes vzdy mlado, zalezi na tebe.

RNG

VF tridsiatke bolo krasne. Ale, aj po sestdesiatke je fajn. Ja mam aspon na 30 rokov dopredu plany, zatial nijak nespomalujem, hoci telo obcas uz neposluchne.
Najhorsie je na tom, ze cas plynie coraz rychlejsie. Kedysi rok bola dlha doba, dnes je prec raz dva.....

vecernica

je to najskvelejsi vek....v tom veku som mala najviac napadnikov a najviac sil. Je lepsi ako 25 . to nevies ktora bije a po 40 ,,neviem ,,ale to uz vies ktora bije..
30 je najsuper v zivote zeny

iwonna

panca, to je pravda, az teraz som vlastne zacala zit...Ale ked sa povie 30, uz to nie je ta 20 rocna zabulka:( Ide mi skor o to cislo.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam pred 30tkou a citim sa fajn:) - Fórum - ZDRAVIE.sk