MAM 40 A ON MA 25.PRELETELA ISKRA.NEVIEM CO ROBIT.

kamoska40

Mam kamosku, ktora sa nielen zamilovala ale aj vydala za o 10 rokov mladsieho chlapa. Cize neslo len o chemiu medzi nimi. Ked sme ju kamaratsky odhovarali, ze vydrzia spolu mozno par rokov, povedala vetu : Mne aj par rokov s nim za to stoji. Dnes su stastne rozvedeni a kamoska tvrdi, ze to za to stalo :O)

zorett

Cafko, mam znamu ona ma okolo 40 jej priatel ma 27, a funguje im to vyborne.. Ona ma 2 dospievajuce deti a dve mensie. Tie vacsie sa uz vypytuju a tym mensim je to jedno, hlavne ze maju pri sebe chlapa ktory sa s nimi zahra, zobere ich do skolky, skoly, na cvicenia a tak.. :o) takze tomu nechaj podla mna volny priebeh..

vecernica

mala som kedysi o 4 roky mladsieho, po rokoch zacali problemy komplexy menejcennosti. Hlavne to ze som mu malo lichotila, vsetko som vedela lepsie ako on.{Skusenosti, s vybavovanim a tak}To ho hnevalo tak si nasiel od seba mladsiu o 7 rokov ,ktora ho obdivovala.Nemala nazor, take male tela :}.Inak mladsi ma stale chcu na sex, najma okolo 23-27. mam dobre cez 30 rokov ale oni sa mi absolutne bridia.Fakt neni o com rozpravat oni su taki zlatucki infantilni krasne lichotia a tvaria sa muzne...Myslim si ze najst si zreleho muza pre zrelu zenu je tazsie ako nabalit zajaca.Kamaratka mala 45 a isla len po zajacoch...pre mna to bol priznak jej staroby......