MAM 40 A ON MA 25.PRELETELA ISKRA.NEVIEM CO ROBIT.

kamoska

RENATA1 - pletieš si pojmy milovať a túžiť po niekom.....ivana píše že po sebe túžia, nie, že je do nej zamilovaný

kamoska

Courtney...ja si myslím, že ani tá najočarujúcejšia žena si neudrží o toľko mladšieho chlapa....ani Demi Moore....keby nepriniesla mladému slávu a nemala peniaze, dávno by ju vymenil....a k tej mojej váhe, cvičím, zdravo sa stravujem a nedarí sa mi schudnúť, platila som si trénera v posilňovni..ten to nakoniec vzdal, mám problém so štítnou žľazou tak ak o každá žena v našej rodine....a ani jedna nemá pod 100 kíl a to jedna je vydatá za jedného z najlepších právnikov v Chicagu a nikdy nepracovala, len sa o sseba starala

courtney

Kamoska on je krasny chlap a ty si tlsta? Vidis, keby si sa o seba viac starala urcite by pri tebe zotrval. Myslim si ze 40 rocna zena moze byt rovnako atraktivna a krasna ako 25 rocna. Vies, zdrava zivotosprava plus cvicenie robia zazraky. Ja mam sice 27, ale rada by som sa do 40 moc fyzicky nemenila :-)

nashira

Myslim ,ze pokial to iskrí este nemas co riesit no ked vztah ustane a prvy ohen odoznie tak moze zacat vystupovat viditelnejsie rozdieli.Vsetko je vsak pripad od pripadu a nic sa neda zatracovat hned na zaciatku.Ale asi by som mala pocit ,ze mu beriem mladost...hm neviem.

renata1

..ja to vidim takto :-) chalan mal pred desiatimi rokmi 15rokov a ty tridsat...on to berie tak,ze na starej p..i dobre sa cvici.ked si myslis,ze je do teba zamilovany,tak si daj studenu sprchu a zapoj mozog.

kamoska

BRANKAR....ale ved ja som v podstate v pohode...ja som sama prekvapena, ze sa nezbalil skor, ved to bol krasny chlap, ked sme isli po ulici , nebolo baby, ktora by na nom nenechala oči. A predavačky sa išli roztrhať, právnička v justičáku si išla nohy dolámať aby nám niečo vybavila...nikto totiž nepredpokladal, že tá tučná stará žena vedľa neho by mohla byť tá , s ktorou spával.Ja to beriem tak, že to bola istá etapa môjho života v ktorej som strašne veľa pochopila a ktorá mi istým spôsobom pomohla.A verím, že ten pravý príde :-) ja viem, som naivná, ale veď som blondína ...xixix....a s tým musí počítať aj ivanka...je veľmi malá pravdepodobnosť, že im to vydrží nastálo......

kamoska

BRANKAR....ale ved ja som v podstate v pohode...ja som sama prekvapena, ze sa nezbalil skor, ved to bol krasny chlap, ked sme isli po ulici , nebolo baby, ktora by na nom nenechala oči. A predavačky sa išli roztrhať, právnička v justičáku si išla nohy dolámať aby nám niečo vybavila...nikto totiž nepredpokladal, že tá tučná stará žena vedľa neho by mohla byť tá , s ktorou spával.Ja to beriem tak, že to bola istá etapa môjho života v ktorej som strašne veľa pochopila a ktorá mi istým spôsobom pomohla.A verím, že ten pravý príde :-) ja viem, som naivná, ale veď som blondína ...xixix

brankar

kamoska, tak tieto signaly ktore uvadzas jednoznacne svedcia o tom, ze sa ta najedol. sposob akym to vyriesil je dost nechutny, zmenit si cislo, no - to chce silny zaludok. urcite si myslim, ze normalny chlap to nerobi, ten ma odvahu pozriet sa pravde do oci a povedat na rovinu ze sa nieco zmenilo. toto je riadne zbabele, fuj! sorry ze to pisem, ale daj boh, aby som sa k takemu niecomu nikdy neznizil. nemas preco banovat, asi ako charakter nestal za vela. najdes ineho, neboj.