silikony kam na ne?

Príspevok v téme: silikony kam na ne?
misellllka

cafte,........ viem , ze takato tema uz je tu ale je hodne obsiahla a ja by som rada konkretne odpovede, kam by ste mi odporucili ist si dat spravit silikony? boli ste niektora v brne? ste so silikonmi spokojne? ja sa chystam nejak v novembri...ale zvazujem kam ...... budem vdacna, za kazdu radu :)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jessie

standa, ak idu prilis od seba, s tym asi chirurg nic nenarobi, on vlastne len vylepsuje to, co tam babeny maju od prirody, cize ak maju svoje prsia od seba, budu mat i vylepsene od seba, ten povodny tvar sa tam jednoducho zachova. az taky kuzelnici nie su. jedine, ze by sa pouzil asi nejaky vacsi implantat, to je moj laicky nazor.
inak na margo...Cifrova bola v BB, takze tipujem, ze ju operoval prave Mudr. Cerven, hovori sa o nom, ze je ozaj profik. tak vela zdaru

standa

mna by tiez zaujimal neaky odbornik v tomto uz oosvedceny, tiez chcem silikony, ale nepaci sa mi ak idu prilis od seba :), a dost si to vsimam ze vela zien to ma.............ale napr cifrova ma dobre, neviete niekoho poradit?