Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

veriť jej? ako to chápať?

Príspevok v téme: veriť jej? ako to chápať?
kyslík

S priateľkou sme spolu rok a niečo.Veľmi vážne sme sa pohádali a vyzeralo to,že bude koniec.Boli sme spolu v meste a bavili sme sa o tom čo bude ďalej.Keď to vyzeralo tak,že naozaj bude už koniec ale ja som zmenil názor,že s ňou chcem zostať ona sa rozplakala a povedala,že mi nechcela veriť,že ju ľúbim.Naozaj veľmi plakala a hovorila,že nieje pre mňa dosť dobrá,že si zaslúžim lepšie dievča,že chce aby som bol šťastný.Povedala,že som na ňu moc dobrý,že ona si to nezasluži keď sa len kvôli nej hádame.
Ako to mám zobať?Lebo toto je naozaj priveľa na mňa.Naozaj jej mám veriť,že sa chcela rozísť preto,lebo si myslela,že nieje pre mňa dobrá?

kyslík

Vy ste mi pomohli.Ako ste tu písali čo všetko može byť za tým a aká može byť som si uvedomil,že ona taká vôbec nieje.A ako som vám tu odpisoval dal som si to dokopy.Teraz som si nie celkom istý ale prevažuje to,že si myslím,že ma skutočne má rada a myslela to vážne.Síce ste skoro všetci hovorili opak ale ste mi veľmi pomohli.DAKUJEM!

rodrigez

Pocuj, ked si si nou taky isty, preco sa nas na to pytas? Pripada mi to skor tak ze ty obhajujes ju pred nami... Sak ked je taka zlata, uprimna a mila, urcite to myslela vazne a strasne ta miluje, aj ked si mysli ze je pre teba zla. Ak chces pocut nazor, tak neoponuj za kazdym. My ju ani jeden nepozname a je nam to viacmenej fuk, chcel si vediet nas nazor, tak ti ho davame. A ked ako vravis si najivny, tak vickaj ako sa to cele poriesi. Co chces od nas pocut nejake rozhresenie ze ano ona to myslela vazne a si najstastnejsi na svete. Potom nech sa paci... ano, je to zlata baba, takto sa rozplakat, urcite to nehrala ani neklamala. To ze ti povedala ze nie je pre teba dost dobra je preto, lebo si to vazne mysli. Uz v zivote by si urcite nikoho nenasla, preto je strasne rada ze je s tebou a boji sa ze to jedneho dna skonci. Nemas nad sim uvazovat, vyhral si loteriu, je to super uprimna, zlata, mila baba, nemas co riesit. HOWK

kyslík

Ešte predtým ako mi povedala to že nieje pre mňa dosť dobrá som sa jej pýtal či si váži náš vztah povedala,že áno.
Ja ju poznám len ako milé dievča a nejaké to pretvarovanie mi k nej vôbec nesedí.Poznám jednu jej kamarátku a tá vraví,že ona moja priateľka je veľmi štastná,že ma má.Ja na nej vždy vidím keď jej niečo je a tak neviem ako by toto mohla tak zahrať.Keď sme spolu ešte len začínali vtedy som šiel na výšku a ona bola straštne smutná stále ale nevedel som prečo.Asi po mesiaci som zistil,že to bolo kvôli tomu,že sa bojí,že na výške spoznám iné dievča a ju nechám.Žiarlila.No to bolo dávno a od vtedy žiadne problémi neboli.

predsa ja

ja si myslim, ze ona sa len neciti ako to prave, spravne dievca pre teba, podcenuje sa, ale to neznamena ze ta nelubi

dogma

Ahoj kyslik.Ja tomu mojmu obcas spravim to iste.Slzy atd. Na mna to vzdy dojde tiez po hadke.Vsetko mi zostane luto.A neda sa to udrzat.V tom momente si uvedomim,ze som ho mohla stratit a to je potom nadlho.Histericky narek bez konca.Ale kazdy to mame inak.Bud je tak citliva ako ja,alebo perfektna herecka.

ingee

ak ti toto povedala tak sa pred tebou ponižila ako sa len najviac dá..zobrala všetky tie starosti,pre ktoré sa stále hádate,na seba a aj všetku tú bolesť..podľa mňa nehrala-opisuješ ju ako solídne a dobré dievča-váž si ju,prosím...

agina

ja si myslim, ze ti to povedala prave preto, aby si ju neopustil, aby v tvojich ociach bola neprekonatelna. Dokonca si myslim, ze ti to povedala preto, lebo si je tebou velmi ista. Urcite by sa inak tvarila, keby si jej povedal, ze sa rozchadzate.Baby jednoducho skusaju, hladaju tie povestne hranice, kam az mozu zajst a najlepsie im ide citovo priatela vydierat a oni radi na to skocia.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

veriť jej? ako to chápať? - Fórum - ZDRAVIE.sk