Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kontaktne Sosovky

Príspevok v téme: Kontaktne Sosovky
philipek

Zdravim

Dnes som si kupil sosovky do dialky.Po nasadeny bol efekt taky aky som potreboval setko som videl krasne ostre a zrak sa mi zlepsil ale zhorsil sa mi na blizko a pritom nemam zadnu dioptriu na blizko,bez sosoviek vidim na blizko na 100% ostro ale so sosovkami dost rozmazano ako keby mi tie sosovky pridali +0,5 dioptriu na blizko ako je to mozne.Teraz vidim do dialky velmi dobre,ale ked citam je to dost zle ako to je mozne,ked nemam ziadnu dioptriu na blizko? Vie mi niekto poradit,dakujem

minnie mys

Philipek, toto iste sa stalo mne! Ked som zacala pouzivat sosovky, na dialku som videla ako orol, no nablizko mi to tahalo oci (najma pc)...text sa mi cital doslova zle...myslela som ze budem potrebovat slabsie dioptrie, ale nakoniec po mesiaci ci dvoch uzivania sosoviek si mi oci zvykli a teraz je to bezva...Teraz ich vlastne pouzivam 4 ci 5 mesiac, a nemam ziadny problem...

jablonkaa

philipek, ak to nie je tajomstvo, kolko mas dioptrii v okuliaroch a kolko v tychto novych sosovkach? napis najprv, ja ti potom odpoviem na tvoju otazku, teda skusim odpovedat.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.