Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kolko je zdrave chudnut za tyzden?

businka

poliewoocka ma pravdu, zdrave je 0.5 kg za tyzden, aj ked pre vacsinu ludi to je veeelmi malo. Ja som sa s tym stotoznila a pomalicky mam dole 12kg :) nemeriam sa, ale citim to na nohaviciach, ze plandaju :) ale fakt je, ze cim pomalsie, tym lepsie a hlavne je nepriberat.. Ked vaha trosku stoji, nevadi to, ved ona sa zase rozbehne :)

salminka

ahojte babule:) resp. polievocka, dufam ze nevadi ze sa ta pytam ale nevies nahodou ci tofu co podavaju v cine je rovanko zdrav ako bezne tofu ktore sa podava?..:):) som dne stotiz bola v cine a dala som si ho , chutilo mi to len ma to tak zaujima tak ak by si nahodou vedela alebo niekto iny, tak dajte vedet dakujem:)

poliewoocka

Vazis sa dobre, ale ozaj ti staci raz za tyzden:) a ja by som sa na tvojom mieste ani nevazila, ale merala. Pomeraj si miery, obvod stehna, lytka a ramena v najhrubsej casti a orientuj sa podla toho.

mala lady

to som sa teraz 3 dni po sebe ci chudnem z toho aky rezim som si zaviedla...vazim sa vzdy nalacno,vycikana aj vyprazdnena a naha aby mi oblecenie nepridavalo...a kilecka idu dole...nechcem sa vazit uz dalej takto kazdy den lebo mi som sa zblaznila z toho.=)dakujem ti

poliewoocka

Zdrave a idealne je 0,5 kg za tyzden, resp. 2 kila za mesiac. To je chudnutie bez jojo efektu, zdrave. Neda sa presne povedat, kolko chudnes za den, pretoze mas v sebe zadrzane rozne mnozstvo vody a potravy pred vyprazdnenim. A kazdodenne vazenie vedie k obsesii... vaz sa max. raz za tyzden rano, nalacno a vycikana.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kolko je zdrave chudnut za tyzden? - Fórum - ZDRAVIE.sk